1xbet

2023-02-05 12:05:58,000000Atalanta, Sassuolo Yenilgisinde Maehle Red'e Öfkeli

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

The F Letter - Used at m.blogher.com/snippets/my-six-year-olMaehle ilk önce Domenico Berardi'ye yaptığı faul nedeniyle sarı kart gördü, ardından hakem VAR kontrolünün ardından kararını düz kırmızı kart olarak değiştirdi. Genel olarak çok fazla sarı kart, çok fazla duraklama oldu. "Bence bu sezon hakemler mücadelenin futboldaki yeri olduğunu anlayınca işler düzeliyordu. La Dea teknik direktörü Gian Piero Gasperini maçtan sonra medyayla konuşmayı reddetti ve görevi direktör Umberto Marino'ya bıraktı. Faul mü faul mü değil mi. Burada hakem gözünün önünde değerlendirdi ve VAR sebepsiz yere çağırdı. "Şu anda hava kesinlikle sakin değil. "Daha iki hafta önce bu konuyu konuştuk ve teknik direktörümüz futbolun dinamik olduğunu ve desteklenmesi gerektiğini söyledi. Bu iki adım geriye gitmek gibi geldi. İkinci yarıda 12-13 olay yaşadığımız geçen sezonun hayaletlerini gördük. Avrupa'ya koşuşumuzu etkileyen sezon. Haklıydık, o zaman kimse bize bunun doğru olup olmadığını söylemedi ama onlar belirleyici oldu. Videoda gösterilen benzer bir durum vardı, sanırım bir Spezia oyuncusu bir Roma oyuncusunun üzerine kaymıştı.

1xbet

2023-02-05 12:05:58,000000Atalanta, Sassuolo yenilgisinde Maehle red'e çok kızdı

Atalanta, Sassuolo'ya yenilen Jakub Maehle'nin erken görevden alınmasına çok kızmıştı. Luis Muriel daha sonra uzatma zamanında ihraç edildi.

Retraites : quelle stratégie pour le RN ? - Jordan Bardella - C à Vous - 07/03/2023 "Buna açık ve net bir hata diyemezsiniz. Bu sezonun ilk yarısındaki hakemlik anlayışını devam ettirmek istiyoruz. Öfkemiz bunun bir geçmişi olduğu için, 2021-22 sezonu bizi çok yaraladı. Bugün de benzer durumları gördük, "Hakemler hata yapabilir ama genel yaklaşımın onaylanmasını isterim" Penaltıları ve verilen kartları hep küçük dokunuşlar, hafif sıyrıklar vs. için eleştirdik.

Bir cevap yazın