1xbet

Arkadaşlarınızı PeP Üye Edin 1000 TL'ye Varan Hediyeler Kazanın

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Bir arkadaş davet et

Özel bağlantınızı kullanarak arkadaşlarınızı PeP'e davet edin.

1xbet

text - How to change color of the dot on the

Arkadaşınız PeP Üyesi Olunca Kazansın

Davet ettiğiniz her arkadaşınız 1000 EUR / 1000 GBP'ye kadar yurt dışına ücretsiz Uluslararası Para Transferi alacaktır.

1xbet

Arkadaşınız İşlem Yaptığında Kazanın

Arkadaşınız yurt dışına ücretsiz para transferi yaptığında 50 TL hediye anında hesabına geçer.

Toplamda 1000 TL Kazanın

PeP ile istediğin kadar arkadaş edin, her arkadaşına 1000 EUR / 1000 GBP'ye kadar ücretsiz Yurt Dışı Para Transferi sonrası sana 50 TL, toplam 1000 TL hediye!

Zig & Sharko   SHARKO SUPER POLICEMAN (SEASON 2) Compilation Cartoon for Kids – Bir PeP kullanıcısı, bir bağlantı göndererek dilediği kadar arkadaşını PeP'e davet edebilir. – Davet ödülüne hak kazanabilmek için, kişiselleştirilmiş davet linki üzerinden PeP'e üye olan her arkadaşın kampanyaya sayılabilmesi için tek seferde 1000 Euro veya karşılığı 1000 GBP'ye kadar uluslararası transfer yapması gerekmektedir. – PeP üyesi olup davet linki dışında Yurt Dışı Para Transferi yapan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamayacaktır. – Arkadaşlarınızı PeP'e davet edin, her arkadaşınız için 50 TL, toplamda 1.000 TL kazanın. – PeP, kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar. – PeP Davet Programı ile min. Daha fazla arkadaş davet edin, daha fazla ödül kazanın. – Arkadaşını PeP'e Davet Et Kampanyası devam eden farklı bir kampanya ile birleştirilemez. – PeP Davet Programına katılım, PeP İnternet Şubesi veya PeP Mobil uygulamasından özel link paylaşımı ile sağlanır. – Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında en fazla 20 arkadaşınız uluslararası para transferi şartını yerine getirirse ödüller kazanacaktır. – PeP'e davet edilen kişinin 1000 Euro veya 1000 GBP değerinde uluslararası para transferi işlemi yapması durumunda işlem ücreti alınacaktır. – Ancak bu durumda davet eden de ödülü almaya hak kazanır. – PeP İnternet Şubesi Davet Et menüsünden veya PeP mobil uygulamasında Hesabım menüsünden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. 1000 Euro veya 1000 GBP, 50 Euro / 50 GBP'ye kadar tek seferlik Uluslararası Para Transferi işlemi yaparsanız her arkadaşınız için 50 TL ve toplamda 1000 TL'ye kadar kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın