1xbet

Avast Önyükleme İncelemesini Kontrol Edin

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Ayarlarını takdir etmek kolaydır, ancak nasıl çalıştığından kesinlikle emin değilseniz, birincil incelememizin her birini okumanızı öneririz. Oldukça uzun sürebilecek olmasına rağmen, görev basit ve hızlıdır. Normal anti-virüs programlarının bulamadığı virüsleri keşfedebilir. Herbst yüklendikten sonra, bilgisayar başladığında otomatik olarak çalışacaktır. Avast'ın Önyükleme Süresi Taraması, saldırıları ve/veya casus yazılımları algılamak ve kaldırmak için kullanılan bir güvenlik aracı olabilir.

1xbet

Bu program, koruma derecesini ayarlamanıza olanak tanıyan hassasiyet kaydırıcı dahil olmak üzere birkaç ayara sahiptir. Bu araç, virüslü veriler hakkında tüm bilgileri içeren eksiksiz bir program taraması çalıştırır. Ayrıca, Windows'u normal önyüklemesine geri yüklemenize izin verecektir. Ek olarak, PC'nizdeki herhangi bir dosyayı taramanıza ve hangi sabit sürücülerin taranacağını seçmenize izin veren PUPPY koruması içerir. Avast'ın Önyükleme Taraması, bilgisayar kullanıcıları için kullanışlı bir özellik olarak tanımlanabilir.

Planlama, tarama sürecini başlatır ve herhangi bir tehdit bulursa, kesinlikle uyarılırsınız. Hazır olduğunuzda anlamayı gerçekleştirmeyi de seçebilirsiniz. Avast'ın Önyükleme Anlayışı, belirli bir zamanda hızlı bir şekilde çalışacak şekilde planlanabilir, bu nedenle bir kerelik doğrulama veya isteğe bağlı tarama gerçekleştirmenizi sağlayabilirsiniz. Hazır olduğunuzda, "Başlat" düğmesine basmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın