Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Avast SafePrice'ı Tarayıcınızdan Nasıl Kaldırabilirsiniz?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Avast Anti-virüs Programı, bilgisayar sisteminize önceden yüklenmiş olarak gelir. Tarayıcınızla ilgili sorun yaşıyorsanız bu genişletilebilir özelliği devre dışı bırakmalısınız. Göz merceğinin sağ üst kısmındaki menü düğmesine tıklayın. Avast SafePrice uzantısı, çok sayıda hediyeyi görüntüleyen bir web tarayıcısı eklentisidir. Şimdi Ekipman > Uzantılar'a gitmeli ve "Eklentiler" simgesini tıklamalısınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Ardından, bilgisayarınızdan temizlemek için 'Kaldır'ı tıklayın. Üç noktalı menüyü tıklayın ve ardından 'Bu uzantıyı devre dışı bırak' seçeneğini seçin. Bu, uzantıyı bilgisayarınızdan kaldırabilir. Ardından, Avast SafePrice'ı bulun. Uzantıyı tarayıcıdan sağ tıklayarak da silebilirsiniz. Yetersiz hale getirdiğinizde, uzantı kesinlikle kaybolacaktır. Araçlar menüsünde Eklentiler'i tıklayın.

Kalmak için eylemi onaylamanız gerekecek. Tarayıcıda kontrol paneline gidin ve ardından 'Sıfırla'yı seçin. Bitirdiğinizde, kısa sorulu bir web sitesine yönlendirileceksiniz. Sorunu yanıtlamakta rahat hissetmiyorsanız, siteyi koruyun. Avast SafePrice'ı web tarayıcınızı sıfırlayarak bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Letter M Logo Graphic by 2qnah - Creative Fabrica Letter m logo, Creative logo d Bunu yapmayı başardıktan sonra, uzantıyı kalıcı olarak devre dışı bırakabilirsiniz. https://globalwebreviews.org/global-virtual-data-room-software-market-growth tarayıcınızda Avast SafePrice küresel sanal veri odası uzantısından kurtulabilmeniz için tekrar oturum açmanız istenecektir. Avast SafePrice'ı kaldırmanın bir sonraki adımı, web tarayıcınızdan SafePrice kapalı çekimini kapatmak olmalıdır. İşlem, önceki türlerle karşılaştırılabilir. Avast Ant-virus'ü daha önce bilgisayarınıza yüklediyseniz, genişletilebilir SafePrice hızlı bir şekilde kurulacaktır.

Bir cevap yazın