1xbet

Avast Sandbox'ı Kullanma

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Tarayıcıda Sandbox özelliğine de izin verebilirsiniz. Uygulama açılmadığında, indirilen dosyalar veya değiştirilen internet tarayıcı ayarları otomatik olarak kaybolacaktır. Sadece şüpheli uygulamaları tespit ederek ve bu soruları özel ekranda çalıştırarak çalışır. Bu özellik, interneti güvenli bir şekilde kullanmak istediğinizde son derece kullanışlıdır. Bilgisayarınızı kötü amaçlı uygulamalardan korumak istediğinizde, Avast antivirüs uygulamanızda Sandbox çevrimiçi pazar yeri özelliğine izin verebilirsiniz.

1xbet

Gölgeli dosyaları ve programları PC'nize giriş izni vermeden güvenli bir ortamda çalıştırmanıza olanak tanır. Avast Sandbox'ın ardındaki fikir, siz belgeleri yüklerken veya şüpheli kurslarda çalışırken güvenli bir mod sunmak olmalıdır. Bilgisayarın işletim sistemini taklit eden çevrimiçi bir ortam oluşturacak ve bilgisayarınızdaki dosyaya veya programa erişmenize izin vermeden bu kişileri sizin için başlatacaktır. Bu tür bir özellik yıllar önce tanıtıldı, ancak birçok kişi bununla yeni tanışıyor. Avast Sandbox normalde Avast Malware için tasarlanmış bir uzantıdır.

" Korumalı alan içinde çalışacak bir program seçmeniz istenecektir. Avast Korumalı Alanı, Avast'ın ücretli KİŞİSEL BİLGİSAYAR güvenlik ürünlerinin çok önemli bir parçasıdır. KİŞİSEL BİLGİSAYAR Sandbox modunu açmak için herhangi bir yönteme sağ tıklayıp "Avast Sandbox" seçeneğini seçerek Avast kontrol paneline erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın