Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Avast'ı Kaldırmanın Doğru Yolu

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Avast'ı kaldırmanın birçok yolu vardır. Kaldırma yazılımı Mac'lerle uyumludur, bu nedenle avast'ı Mac'te kaldırmayı hedefliyorsanız, muhtemelen bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecek. Avast'ın bir web sitesini engellemesinin nasıl durdurulacağına ilişkin en uygun yaklaşım, avast tarafından sağlanan kaldırma aracını çalıştırmanız yeterlidir. com. Windows işletim sistemi sürümünüz ve özel kurulum konumu konusunda size danışacaktır. Bu bilgileri doldurduktan sonra, kaldırma işlemine gidebilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Avast'ı kaldırmanın ilk adımı, onu PC'nizin sabit sürücüsüyle tanımlamaktır. Bitirdiğinizde, silme işlemi bilgisayarınızdaki tüm dosyaları alacaktır. Bunun birkaç anı olacak. Kalan noktaları temizlemek istiyorsanız, App More fine & Uninstaller gibi bir program çalıştırabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra, bilgisayarınızı tüm süreç için yeniden başlatın. Bulduktan sonra, kaldırma prosedürünü başlatmak için buna tıklayın.

İşlemi tamamladıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatabilir ve daha sonra kaldırma yöntemine devam edebilirsiniz. Kaldırma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizden hala emin değilseniz, avast ile birlikte gelen kılavuzdaki talimatları izleyin. Avast dosyalarını bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra, avast'tan size bir onay uyarısı verilecektir. Anlama gerçekleştirildikten sonra, avast'ı kaldırmak birkaç adım gerektirir.

Bir cevap yazın