1xbet

AVG ve Avast – Hangi Antivirüs Çok Daha İyi?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

P!nk - What's Up (from Live from Wembley Arena, London, England)Her ikisi de reklam yazılımlarını ve casus yazılımları keşfetme ve kaldırma konusunda eşit derecede yeteneklidir, ancak hız açısından AVG daha iyidir. Sonunda, AVG'nin bilgisayarınızı korumada daha faydalı olduğu kanıtlandı. AVG ve Avast, ikisi iyi bir antivirüs koruması sunar, ancak performans açısından farklıdır. AV-Test laboratuvar değerlendirmesiyle ilgili olarak AVG, uygulamaları ve web sitelerini yüklemede ve programları başlatmada daha hızlıydı.

1xbet

Cobertura de la jornada de m Her ikisi de ev kullanıcıları için önerilir. Aynı şekilde programlar mükemmel korumalar sunar. AVG ve Avast arasındaki gerçek gizli fark fiyattır. AVG, ana sayfasında güzel bir yazılım ve büyük yeşil "Run Bright Scan" düğmesi bile sunuyor. AVG daha da fazla özelliği daha düşük fiyata sunar, ancak yine de AVG'den daha pahalıdır. Birden fazla cihazı korumak istiyorsanız AVG daha iyi bir seçimdir.

AVG'nin kullanıcı arabirimi, AVG'ninkinden daha kullanıcı dostudur. Parlak yeşil aksesuar rengiyle siyah veya koyu gri bir sicile sahiptir. Farklı işlevlerin simgeleri dikkat çekici bir şekilde etiketlenmiştir ve "Şimdi Tara" ve "Performansı Düzelt" alanlarında bulunur. En iyi çubuk, gerçekleştirilen çalıştırma sayısını, seçenekleri ve cihazın güvenlik durumunu gösterir. İncelemelere göz atarak her bir anti virüs hakkında farklı özellikler ve harika şeyler hakkında ayrıntılar bulabilirsiniz.

Avast'ın kullanımı biraz daha kolaydır ve tıpkı oyun ayarı ve oyun modu gibi daha fazla özellik alır. İlişkili olmalarına bakılmaksızın, iki ürün destek açısından https://newsoftwareideas.com/best-data-room-providers-for-best-results biraz farklıdır. Bir kötü amaçlı yazılıma karar vermede kilit faktör uygun korumadır. Her kursun çeşitli özelliklerini ve seçimini değerlendirmek ve hangisinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşıladığını görmek önemlidir. Avast'ınki daha az yardımcı olsa da AVG'nin desteği daha duyarlıdır.

Bir cevap yazın