Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

AVG VPN Değerlendirmesi

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Gizlilik düzeyi söz konusu olduğunda, AVG VPN verilerinizi korumak için makul bir iş çıkarır. Şirketin genel merkezi Çek Cumhuriyeti'nde olduğundan 14-Eyes mevzuatının dışındadır. Bu, kullanıcılar açısından kesinlikle iyi bir haber olsa da, bu aynı zamanda bu siteyi ziyaret etmenin, bu şirketin devlet kurumlarından kişisel veri sağlamak için gelen taleplere tabi olamayacağı anlamına da gelir. Para iade garantisi yoktur, ancak 30 günlük para iade garantisi harikadır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bu, şirketin size daha özelleştirilmiş bir deneyim sunmak için reklamlarını cihazınıza göre özelleştirebilmesi gerektiği anlamına gelir. Çoğu rakibin aksine, AVG VPN, bağlantı günlükleri ve zaman damgaları da dahil olmak üzere çevrimiçi etkinliğinizle ilgili bazı ayrıntıları perakende satış noktasında sunar. Ayrıca AVG, birden fazla cihazdan veri depolar. Bu verilerin yalnızca reklamları daha iyi hedeflemek için kullanılması mümkün olsa da, pek korunmuyor. Bu önemsiz görünse de, aslında bir endişe kaynağıdır.

AVG çoğunlukla büyük bir sağlayıcıdır, bu nedenle çok çeşitli sunucular sunması akıllıca olacaktır. AVG, dünya çapında çok sayıda yer sağladığında, kesinlikle lider bir tedarikçi kadar teklif veremez. Bununla birlikte, sörf deneyiminizi daha az korumalı hale getirebilecek özel uzantıları olmadığından da emin olmalısınız. Yazılımın sunucuları çeşitli ülkelerde bulunur, ancak bu, harika bir göz atma deneyimi sağlamak için yeterli değildir.

Bir cevap yazın