1xbet

Avira Mac Değerlendirmesi

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Avira birçok insan için istikrarlı bir seçenek olsa da, kayda değer bir avuç kusur da bulduk. Ekipmanınızı korumada daha iyi bir iş çıkaran daha ucuz seçenekleri https://godthearchitect.com/tech/latest-news-mcafee-total-protection-review keşfedeceksiniz. Avira Mac incelememizde, yöntemin istikrarlı ve kullanımının basit olduğunu, ancak yine de özellikle kullanıcı dostu olmadığını gözlemledik. Kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı standart koruma sağlar, ancak iyi bir seçim olma konusunda eksiklikleri azaltır. Öğenin ana ekranı yoktur ve programı biraz karmaşıktır.

1xbet

Fest-june Bu kişileri truva atları ve diğer tehlikeli dosyalara karşı taramak için dosyaları tarayıcı konumuna sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu, dört bölmeli geleneksel sol ray tasarımını takip eder. Toplam, Avira'dan memnunuz. Hızlı, tam ve özel tanılama taraması için seçeneklerin yanı sıra birincil bir gösterge panosu sunar. Avira'nın arayüzü oldukça basittir. Arayüz özellikle kullanıcı dostu değil, ancak özellikleri sağlam.

Avira'nın virüs kapsamından etkilendiğimizde, aynı şekilde özellikle kullanıcı dostu olmadığını fark ettik. Ancak arayüz pek kullanıcı dostu değildir, bu nedenle daha güçlü bir antivirüs kullanmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca, büyük bir teknisyen değilseniz, Avira Macintosh Review size göre olmayacaktır. Ayrıca, Avira'nın internet koruması genellikle sağlamdır. Kullanıcılar, konut ekranı da dahil olmak üzere çok sayıda seçenek isteyebilir.

Bir cevap yazın