1xbet

Barcelona Başkanı Cruyff: Man Utd Ten Cadı'ya Yardım Etmek İçin Ne Yapmalı?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Önce 'O iyi bir oyuncu, bizim oyun tarzımıza, DNA'mıza uyuyor, imzalayacağız' diyeceksiniz. Bazen iyi oyuncular kazanan bir takım oluşturmaz." daha karmaşık. "Kadroya oyuncu bazında bakarsanız, bunun iyi bir kadro olduğunu görebilirsiniz, bu nedenle hiçbir zaman yetenek eksikliği olmadı. Sky Sports'a konuşan Cruyff, "United'ın her zaman iyi bir kadrosu olmuştur.

1xbet

Barcelona başkanı Cruyff: Man Utd, Ten Hag'a yardım etmek için ne yapmalı? Cruyff, Ten Hag'ın görev süresinin başlangıcı hakkında yorum yaparken, 52 yaşındaki oyuncunun iyi bir şekilde işe alındığını ve devam ettiğini söyledi. başarılı bir başlangıç ​​yapmak için… Yeni bir başlangıç ​​gibi ve sadece dışarıdan biraz okuduğum ve takip ettiğim şeylerden bahsediyorum. "Bugünlerde mesele sadece o oyuncu değil, onu yanında, önünde, arkasında bir oyuncuyla eşleştirmek. Birlikte oynayabilirler mi? Tamamen farklı bir hikaye, bir video oyunu gibi değil." Sonunda doğru dengeyi bulmakla ilgili ve bence Ten Hag'da yeni bir varisleri var.

Barcelona futbol şefi Jordi Cruyff, Manchester United menajeri Erik ten Hag'a övgüde bulundu. Sezon başında kimin ilk dörde gireceğini tahmin etmek zor." Zor bir mücadele ama yeterli zaman, sabır ve transfer döneminde gerekli hamlelerle ihtiyaç duydukları yere geri döneceklerinden eminim. olmak."

Bir cevap yazın