1xbet

Beinsports Fiyatları – Fantarium24 TV

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Beinsports, kanalları üç sütun şeklinde sunar. Özellikle canlı maç izleme, maç bölümleri, maç özetleri ve analizleri konusunda geniş bir yayın yelpazesine sahiptir.

1xbet

Beinsports Fiyatları

Spor kanalları birçok izleyici tarafından takip edilmektedir. Örneğin Lig TV satın alındıktan sonra Beinsports olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sporseverler maçları canlı izlemek için sadece spor kanallarına ayrılmış yayınları tercih ediyor. Spor kanalları abonelikleri arasında dizi ve belgesel izlemenin yanı sıra canlı maç izleme gibi seçenekler de yer alıyor. Birçok kanal Digiturk bünyesine katılmış ve bu kanallar isim değiştirmiştir. Canlı maç yayınlarının yanı sıra birçok maç analizi ve maç yorumu bulunmaktadır. Bunların arasında Fantarium, Ligspor ve Beinsports en çok kullanılan kanallardan. Hem spor karşılaşmalarını takip edebilir hem de maç özetlerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

File:Eo circle lime letter-y.svg - Wikimedia CommonsBeinsports ile canlı maçları ister telefondan ister televizyondan HD görüntü kalitesiyle kolayca izleyebilirsiniz. NBA, özellikle futboldan sonra en çok izlenen maçlar arasında yer alıyor. Hatta bazı paketler hepsini içerir. Avrupa ligi, şampiyonluk maçları veya ülkemizde oynanan birçok maç canlı olarak yayınlanmaktadır. İlk dört ay tüm kanallar ücretsiz, ardından aylık 49 TL ücret var.

Beinsports Nasıl İzlenir? Fiyatı nedir?

Beinsports izlemek için belli bir bütçe ayırmak gerekiyor. Birçok abonelik sisteminde ilk üç ay ücretsiz olup sonrasında ödeme yapılmaktadır. Beinsports satın almak için Digiturk'te Star of Sports paketi ilk dört ay 49 TL, ilk üç ay ücretsiz. Digiturk içerisinde Beinsports'u izleyecek son paket taraftar paketidir. Canlı maçları yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile izlemenin keyfine varmak mümkün. Sadece spor kanalları değil, birçok farklı dizi, film ve belgesel kanalı da bulunmaktadır. Sadece futbol maçları değil, hentbol, ​​tenis, basketbol, ​​voleybol gibi farklı spor dallarından da yayınlar var. Kredi tabanına özel ödeme fiyatı aylık 69 TL'dir. Ayrıca alacağınız paketlere göre içeriğiniz değişiklik gösterecektir. Beinsports üyeliği için Digiturk paketlerine bakmak gerekiyor. Beinsports izlemek için Taraftar paketi kredi kartı seçeneğinde ilk üç ay tam yıldız paketi bulunmaktadır. Canlı maçlar reklam, kesinti veya donma gibi teknik sorunlar olmadan rahatlıkla izlenebilir.

Bir cevap yazın