1xbet

Bets10 Poker Puanı ile Komisyon İadesi

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Bets10 Poker Puanı ile Komisyon İadesi

Topladığınız Bets10 puanları ile %30 Komisyon İadesi almak artık çok daha kolay. Poker artık sizin uzmanlık alanınız. Poker puanları biriktirin ve komisyon alın.

1xbet

Siteye komisyon iadesi kadar hızlı giriş yapmak artık mümkün. Aşağıdaki giriş butonu sizin için tasarlanmıştır.

Turnuvalara katılarak veya normal oyun menüsünden oyun oynama ayrıcalığına sahip olacaksınız. Bets10'da Poker oynarken bir süre içinde sahip olduğunuz gelişime oldukça şaşıracaksınız. Burada usta bir poker oyuncusu olmak için tüm olanaklara sahipsiniz.

Bets10'da poker dışında canlı oyunları seviyorsanız, Bets10 Canlı oyunlar menüsünden dilediğiniz oyunu seçip hemen başlayabilirsiniz. Rulet, Bakara ve Blackjack oyunlarındaki masalar canlı oyun menüsünde 24 saat ziyaret etmenizi bekliyor.

Türk Pokerinden bahsetmiyorsak tabii ki pokerden bahsediyoruz. Turkish Poker, Bets10 tarafından geliştirilmiş tamamen yüksek strateji odaklı bir süper oyundur. Bu oyunu Bets10'da öğrenebilir ve kozlarınızı diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

1xbet

Siteye giriş yapmalı ve ilk üyelik bonusunu almalısınız.

Bets10 Giriş

Perşembe günü Bets10'da Bitcoin ile bonus meteora hazır olun. Sezon ortası bonusunu kaçırmamalısınız.

Oynadıkça kazan, kazandıkça kazan! Nasıl Poker Puanı (PP) Kazanırım? Kazandığınız her 1$ komisyon* için 10 PP kazanırsınız. (Komisyonunuz € olarak toplanır, ancak poker ağına göre $ olarak hesaplanır) Seviyeler ve Poker Puanlarını Kullanma 30 PP 1$ Nakde dönüştürülebilir 100 PP 1$ Turnuva Girişlerine dönüştürülebilirPoker Puanlarınızı nakde çevirdikten sonra izin verilen %, kalan Poker Puanlarınızı turnuva girişine dönüştürebilirsiniz (Buy-In Payment)

Bets10 Poker Puanı ile %30'a Varan Komisyon İadesi

Bets10 Texas Poker Points ile artık %30'a varan komisyon elde edebilirsiniz. Böylece, Texas Poker hesabınız artık her zamankinden daha değerli.

1xbet

Bu puanlar 180 gün sonra silinecektir. Diğer Öne Çıkanlar Poker Puanlarınız, kazanıldıkları günden itibaren 180 gün boyunca geçerlidir. Bets10, kampanyayı kötüye kullanarak haksız avantaj elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel hüküm ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Puanlarınız sona ermeden 30 gün önce size bir hatırlatma gönderilecektir. yeni seviyeniz o ayın kalan günleri için ve bir sonraki ayın sonuna kadar geçerlidir. Kazandığınız PP ile seviyeniz ay içerisinde artabilir; o ay kazandığınız puanlara göre ay sonunda seviye düşüşü gerçekleşir. PP ile nakit veya turnuva girişi, mevcut seviyenizin kurallarına göre gerçekleşir. Poker Puanlarınızı nakde çevirmek için tıklamanız gereken "Nakit Karşılaştır" butonu en az 200 puana ulaştıktan sonra aktif olacaktır.

Tırmık nedir? Komisyon, Poker oynayan krupiye tarafından alınan komisyondur. Yerdeki herhangi bir kart açılmadan biten oyunlardan komisyon alınmaz. (Flop Yok Düşme Yok) Yani bu oyunda eliniz komisyonlu el olarak sayılmaz.

181bets10.xyz Bets10'un en dinamik hayran sayfası

İlgili Mesajlar

181Bets10.com Mevcut Giriş Adresi Yorum Yok|6 Temmuz 2018

Bir cevap yazın