Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bets10 Türk Poker Bonusu

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Renk aynı zamanda bütünlüğü de aşar.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bets10 Türk Poker Bonusu

Türk Pokerinde tam deste ile oynanmadığı için el ele tutuşma olasılığı farklıdır. Ayrıca tam destede Trio'dan daha büyük olarak değerlendirilen Kent, bu oyunda Trio'dan daha küçük kabul ediliyor.

Kart türlerine göre ölçüm sırası şu şekildedir: Kupa > Arka > Elmas > Uç.

Türk Pokerinde oyunun başında her oyuncuya 5 kart verilir ve oyuncular 4 kartı değiştirebilir. Kart sayısı kişi sayısına göre belirlenir ve 36 veya daha az kartla oynanır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Desteyi Türk Poker oyuncularının sayısına bölün;

5 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10, 9, 8, 7 ve 6

4 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10, 9, 8 ve 7

3 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10, 9 ve 8

2 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10 ve 9

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Oyuncuların oyuna girebilmesi için en az iki Şahı olmalıdır.

Türk Pokerinde Kart İste

Oyunda yapılması gereken şeylerden biri de kart değiştirme turunda kart istemektir. Kart isteyen oyuncu elini yenilerken bu hamleyi blöf olarak kullanabilir.

Belki de hiçbir şey değildir ve sadece bir blöftür. Kartı isteyen oyuncu elindeki Doppelganger'ı doldurmayı hedefleyebilir veya aynı renkten dört tane varsa farklı bir rengi yuvarlayarak bir renk bulmaya çalışabilir. Bu eylemin nasıl kullanılacağı, her oyuncunun stiline bağlıdır.

Nostaljik Türk Pokerine hemen başlayın ve 500 TL nakit ödül kazanın.

Türk Pokerinde El Sıralaması Nedir?

1) Floş Royal: As-Ks-Qs-Js-10s (As ile başlayan aynı işaret ve diziye sahip 5 kart; beraberlik durumunda işaretin avantajı dikkate alınır).

2) Flush: Kh-QhJh-10h-9j (Aynı işaret ve sıralamada As içermeyen 5 kart; beraberlik durumunda en büyük kartın değeri ve rengi dikkate alınır).

3) Minor Wash: Qs-Js-10s-9s-Ace (Ay'ın destedeki en düşük kart değerinin eksik değeri olarak As'ı kullandığı aynı tür ve sıralamadan 5 kart; kart eşitlik için kontrol edilir).

2 kişilik bir oyunda Ace 8 olarak da kullanılabilir.

4) Kare (4 katman): Qc-Qs-Qd-Qh-6c (eşit değerde 4 kart artı bir ek kart; kartın değeri kazanan tarafından belirlenir).

5) Renk: 10c-Vc-6c-7c-9c (Aynı değere sahip 5 kart, ancak sırasız; beraberlik durumunda sıradaki kartların boyutu kazananı belirler, aynı ise kazanan bir işaret olarak kabul edilir).

6) Tamamlayın: Qs-Qd-Qh-10c-10h (aynı değerde 3 kart ve aynı değerde 2 kart daha; aynı değerde 3 kart kazananı belirler).

7) Üçlü: 9h-9s-9c-Ah-10c (eşit değerde 3 kart; kazanan kart değeri belirlenir).

8) Kent: Ace-Kh-Qd-Js-10h (Arka arkaya 5 kart, ancak aynı takımdan değil; en yüksek kart değeri kazananı belirler, eğer aynı 10 işareti işaretlenirse).

9) Küçük Şehir: Js-10h-9s-8d-Ac (Arka arkaya 5 kart, ancak aynı cinsten değil, destedeki en düşük kart değerinin eksik değeri olarak As kullanılır; beraberlik durumunda, As işaretlenir).

As, 2 kişilik bir oyunda 8 olarak da kullanılabilir.

As ayrıca 7'ye 3 oyun olarak da kullanılabilir.

As, 4 kişilik bir oyunda 6 olarak da kullanılabilir.

5 kişilik bir oyunda Ace 5 olarak da kullanılabilir.

10) Çiftler: Qc-Qs-10c-10s-8c (aynı değerde 2 kart ve aynı değerde 2 kart daha; beraberlik durumunda yüksek çiftin değeri, küçük Pa!'nın değeri ve 5. kartın imzası buna göre dikkate alınır.)

11) Çiftler: As-Ah-Jh-8c-10h (aynı değerden 2 kart; beraberlik durumunda çift kazanan, beraberlik durumunda 3., 4. ve 5. kartların değerini belirler. Sırasıyla kabul edilir; kazanan, kazananı belirler.) kazanan).

12) Yüksek Kart: Ace-Js-10h-7c-8c (eşleşmeyen 5 kart; kazanan için en yüksek kart değeri kontrol edilir, diğer kartlar eşitse sırayla kontrol edilir, en yüksek kart kazananı belirler).

metin dolaşımı

Bets10 Ön Ödemeli Kart Yatırım Bonusu

Bets10 Ödüllü Poker Turnuvası

Cevap yaz Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir

Bir cevap yazın