1xbet

Bülent Uslu kimdir?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Beşiktaş Kongre üyesi Bülent Uslu, 5 Eylül 1980 doğumludur. Bülent Uslu kimdir? Bülent Uslu kaç yaşında ve nerelidir? İşte Bülent Uslu'nun hayatı ve biyografisi. Bülent Uslu'nun kimliği internette araştırılıyor. Başak burcu olan Bülent Uslu evli ve 3 çocuk babasıdır.

1xbet

Son zamanlarda yoğun bir Beşiktaş taraftarı olan Bülent Uslu'nun kim olduğu internette çokça araştırılıyor. İşte Bülent Uslu kimdir, nerelidir ve Bülent Uslu kaç yaşında sorularının cevabı… Beşiktaş taraftarlarının en sevdiği isim Bülent Uslu, sosyal medya ve televizyon kanallarında yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiriyor.

Bülent Uslu kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Bülent Uslu 1980 doğumludur. Bülent Uslu 2 çocuklu bir ailenin en küçüğüdür.

Bülent Uslu, Ataköy Hasan Polatkan Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünde devam etti.

1xbet

Bülent Uslu'nun babasının mesleği öğretmenlikti.

Bülent Uslu daha sonra Aydın Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

2019 yılında Beşiktaş Kongre üyesi olan Bülent Uslu evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bülent Uslu, halen 1999 yılında kurulan aile şirketinin kurucu ortaklarından biri olarak görevini sürdürmektedir.

Başak burcu olan Bülent Uslu 183 cm boyunda ve 85 kilodur.

1xbet

Bülent Uslu'nun ortalama şampiyonluk yorumu

Uslu'nun açıklaması spor gündemine bomba gibi düştü. Bülent Uslu, sosyal medya platformunda yaptığı açıklamayla Galatasaray'a yüklendi. Açıkçası ortalama 2 golle gelen şampiyonluk çok acı çektirdi! Uslu, "35 yaşındaki kaleciyle 3 yıllık sözleşmesini 2.5 milyon Euro'dan uzatan Galatasaray, Rosier ve Ghezzal'ın ardından şimdi de anlaşmaya vardığımız Mert Günok'a talip oldular" dedi.

Bir cevap yazın