1xbet

Çoklu Döviz Hesapları – PeP

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Bu yüzden PeP'den bahsederken her zaman avantajlarını açıklamaya çalışırız.

1xbet

Çoklu Döviz Hesapları

Para göndermeyi, para almayı ve tüm finansal işlemleri hızlı, güvenli ve kolay yapmayı önemsiyoruz. Bu avantajların en önemlilerinden biri de Çoklu Dövizli Hesaptır.

Aynı şey ödeme için de geçerli. Dilerseniz PeP'in Çoklu Para Birimli Hesap özelliğinin nasıl çalıştığına bir göz atalım. Tüm PeP kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlandığı bu özellik; Euro, GBP ve Dolar hesaplarının açılmasına olanak sağlar. Üstelik döviz hesabınız olmasa bile gelen döviz cinsinde hesabınız otomatik olarak açılmaktadır.

Çoklu Para Birimli Hesap nedir?

PeP kullanmak için en geçerli sebeplerden biri olan bu özellik, uluslararası transferlerde size özgürlük tanıyor.

Diyelim ki PeP'te döviz hesabınız yok ama yurt dışından euro olarak ödeme alacaksınız. Hesap açmakla uğraşmak istemeseniz bile biz sizin için her şeyi düşündük. Ödeme PeP'e ulaşır ulaşmaz euro hesabınız otomatik olarak açılır.

1xbet

Sadece döviz cinsinden alacağınız ödemeleri değil, yapmanız gereken işlemleri de düşündük. Para transferi yapmak istediğiniz döviz hesabında yeterli para yoksa diğer hesaplarınızdaki para otomatik olarak en avantajlı döviz kurlarından ihtiyacınız olan dövize çevrilir.

PeP sahibi olmanın bir diğer avantajı da döviz hesabınızdaki parayı ülkenizdeki ATM'lerden nakit olarak çekebilmenizdir. 200 Euro ve üzeri nakit çekim işlemlerinde işlem ücreti alınmamaktadır. Üstelik o ülkenin yerel para birimi cinsinden!

Yurtdışı alışveriş

Çoklu Dövizli Hesap özelliği ile yurt dışı alışverişlerinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Çoklu Döviz Hesabının avantajları nelerdir? Hesabınıza bağlı PeP Visa Card'ınız ile ister yurt dışı online sitelerden ister yurt dışındaki fiziki mağazalardan en avantajlı döviz kurlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

1xbet

Yurt dışında ATM'den para çekme

PeP Visa Kartınızı kullanarak dünyanın her yerindeki ATM'lerden para çekebilirsiniz. Bunu yaparken döviz bozdurma ile uğraşmak zorunda kalmamanız için o ülkenin yerel para biriminde otomatik para çekme imkanı sağlıyoruz.

Yurt dışından döviz cinsinden para almak

Yurt dışından dövizle ödeme almak sandığınızdan çok daha kolay. Çoklu Döviz Hesapları ile Euro ve GBP cinsinden para alabilirsiniz.

Kur farkı iadesi

Hafta sonu döviz alışverişlerinizde hafta içi kur farkını iade ediyoruz. Yüksek kur nedeniyle oluşabilecek ekstra maliyetlerin önüne geçiyoruz.

Bir cevap yazın