1xbet

Çöp Adam Serisi nerede çekiliyor?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Çöp Adam serisindeki malikane nerede? Kısa sürede ilgi odağı haline gelen yapımla ilgili en çok merak edilen detay ise hikayenin odak noktası olan gizemli "köşk" oldu. Peki çöp adam dizisi hikayesi doğru mu? İşte detaylar.. Çöp Adam dizisi nerede çekiliyor? Sürükleyici hikayesiyle seyirciden tam not alan "Çöp Adam" son zamanların en popüler yapımlarından biri olmayı başardı.

1xbet

Delicious Banbaleena - Garten of Banban 30 Kasım akşamı ilk bölümü yayınlanan dizinin detaylarını merak eden çok sayıda izleyici, arama motorlarında hızla arama yapıyor. Dizideki tarihi mekanlar ve İstanbul'un zengin atmosferi dikkat çekerken olay örgüsünün geçtiği konağın nerede olduğu da akıllarda soru işareti oluşturdu. Star TV ekranlarının yeni dizisi "Çöp Adam" farklı konusu ve geniş oyuncu kadrosuyla dizi severlerin radarına girdi. Yeni sezona iddialı bir başlangıç ​​yapan Çöp Adam dizisinin çekildiği konakla ilgili tüm sorulara gelin birlikte cevap arayalım.

STANDARDMAN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? STANDARDMAN HİKAYESİ GERÇEK Mİ?

7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan Çöp Adam dizisinin senaryosunu Camdaki Kız, Kırmızı gibi reyting rekorları kıran dizinin senaryosunu yazan Gülseren Budaıcıoğlu'na ait. Oda" ve "Masumlar Apartmanı".Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizi, sıra dışı bir durumla karşılaşan ve tehlikeli bir oyunun içine hapsolmuş yazılımcı Tamer ile kocası ve ağabeyinin ihanetiyle sarsılan Peri'nin merak uyandıran hikayesine odaklanıyor.

1xbet

Neden? Çalışan annenin babasına daha iyi bakabilmesi için. Bunu neden yapıyor, ne düşünüyorsun? Çocukluğu boyunca onu ayakta tutan anne ve babasına ilk iş olarak muhteşem bir yalı hediye eder. O çocukların neler yaşadıklarını, nasıl bu günlere geldiklerini hep birlikte göreceğiz. Kadromuz harika, umarım beğenirsiniz, kucak dolusu sevgiler. " Dünyaca tanınan, harikalar yaratan, servet sahibi bir insan oluyor. İşte bunların cevaplarını dizide bulacağız.

Bir cevap yazın