1xbet

Cuma Mesajları 2023 – En Güzel Cuma Mesajları – Güçlü Manşet

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Letter D Png - D Letter In Png Clipart - Large Size Png Image - PikPngEvlerimize mutluluklar ihsan eyle. Derde ve muhtaçta olma. Kötü yollara sapanları gittikleri yoldan çevir. Aman Allahım! Bize işimizde muvaffakiyet nasip eyle. Amin. CUMANIZ mubarek olsun. Bizi taşımakta zorlanacağımız yüklerle imtihan etme.

1xbet

Derin bir iç çekiş değil, yürekten bir af diliyoruz. Hayırlı cumalar. Günahlarımı affet. Her şeye yetecek kadar gücün var. Ey Allah'ım, Senden ümit ediyor ve Sana dua ediyorum. Beni güzel umutlarıma kavuştur. Bütün günahlar omuzlarımızda, sana ellerimizi açıyoruz!

Reddedilemeyecek iki dua vardır; Namaz kılanlarla Allah arasında perde yoktur; biri zulme uğrayan kişinin duası, diğeri ise müminin kardeşinin yokluğunda yaptığı duadır.

Resulullah (sav) şöyle buyurmuştur: "Fakirleri gözetiniz. Biliniz ki, zayıflarınız sayesinde Allah size yardım ve rızık verir. " (Ebu Davud, Cihad 70)

Rahman ve Bağışlayan Allah'ın adıyla, "Hamd, kuluna Kitabı indiren ve onda hiçbir haksızlığa izin vermeyen Allah'a mahsustur." (Kehf, 18/1) Dualarınızın kabul olmasını dilerim.

1xbet

Ey Allah'ım, Sana hamd olsun. Övdüğün ve seçtiğin kulun ve Resulün Muhammed'e, O'nun temiz âl ve ashabına salât ve selâm eyle. Bu büyük Cuma günü âlemlere rahmet olarak gönderdiğin Resulüne salât ve selâm göndererek, Katından bizlere mağfiret ve kurtuluş ümidini ihsan eyle. CUMANIZ mubarek olsun.

"Dün geçti, yarın daha gelmedi. Bugün cuma, kıymetini bil.." Yarından sağ çıkacağımız belli değil. Dün için yapacak bir şey yok.

Her şeyin en iyisine sahip olanlar değil, sahip olduklarının tadını çıkaranlar mutludur. HAYIRLI cumalar.

Tanrım; Yolda olana "Selamet" Hasta olana "Hayırlı uğurlu olsun" Darda olana "Uğur" "Sabır" Mübarek olsun.. Cumanız mübarek olsun.

Allah sonumuzu hayr etsin. Kurtuluşa erenlerden olsun. CUMANIZ mubarek olsun. Gününüz maddi ve manevi olarak aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Sizi üzecek, üzecek olumsuzluklar ne olursa olsun, sizden daima uzak durun.

1xbet

Koruyan, kollayan ve bağışlayan Rabbinin adıyla, "Her türlü hamd, kuluna Kitabı indiren ve onda hiçbir kusur bulunmayan Allah'a mahsustur." (Kehf, 18/1) Dualarınızın kabul olmasını dilerim. CUMANIZ mubarek olsun!

Okuyacağınız her dua hastalığınıza şifa, derdinize deva, gözünüze huzur, kalbinize huzur, ailenize ve sevdiklerinize mutluluk getirsin. HAYIRLI cumalar. Tanrım; Mısrada olana "Selam", Darda olana "Nazif", Darda olana "Sabır" ver.. Cumanız mübarek olsun.

Cuma saflarında tekrar buluşmayı nasip eyle. Rabbim bu sıkıntılı günlerde tüm dünyaya şifa ve sabırlar ihsan eyle. Tüm islam aleminin cuması mübarek olsun.

Cumanız mübarek olsun… Sevgili Peygamberimiz, şefaatçiniz… Melekler daim dualarınız olsun… Kalbiniz diri, ilhamınız bol olsun…

Dua Sevgidir, Dua Barıştır, Dua Umuttur. Mutlu, Huzurlu, Umutlu, Sevgi Dolu Hayırlı Cumalar…

File:Latin letter Z with tophook.svg - Wikimedia Commons Biriniz cuma namazına gittiği zaman abdest alsın. (Buhari, 2, 5, 12 Cuma; Müslim, 1, 2, 4 Cuma)

Balığı olan herkesin cuma günü abdest alması farzdır. "(Buhari, Ezan 161, Cuma 2, 3, 12; Müslim, Cuma 5, 7)

Yüce Rabbim… Günahın bütün yükü omuzlarımızda, sana ellerimizi açtık. Derin bir ah değil, içten bir af diliyoruz… Hayırlı Cumalar…

Allah'ım… Ümidimi yitirdiğimde, yazdığın kaderin benim hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat bana… Hayırlı Cumalar…

"Allah'ım! Bizi imanımızdan dolayı küçük düşürmeye çalışanlara fırsat verme. Amin" Hayırlı cumalar

Allah'ım senin sevgini, seni sevenlerin sevgisini ve seni yaklaştıracak amellerin sevgisini bana nasip et. (Hadis-i Şerif) Hayırlı Cumalar.

Allah'ım, ey insanların Rabbi! Zararımızı gider, şifa ver. Sen şifacısın. (Buhari, Tıbb, 38)

Ey Büyük Rabbim! Bizi dinimiz yüzünden yok etmeye çalışanlara fırsat vermeyin. Bizi o büyük din olan İslam'ın yolundan ayırma… HAYIRLI cumalar

Tanrım! Cehenneme götüren fitneden, Cehennem azabından, zenginlik ve fakirliğin şerrinden Sana sığınırım. (Ebu Davud, Vitr, 32.) Hayırlı cumalar…

Allah'a ve ahiret gününe inanırlar, iyiliği emreder, kötülükten sakındırırlar ve hayırlarda yarışırlar.

HAYIRLI cumalar. Rabbim seni ve tabii ki bizi sevdiği kullarından eylesin. Bunlar iyi insanlar. (Al-i İmran Suresi 3/114) Güzellikler kalbinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve kalbinizden gülümseme eksik olmasın.

"Allah'ım! Ey Rabbimiz! Bize dünyada iyilik, güzellik ve nimetler, ahirette de iyilik, güzellik ve bereket ver ve bizi ateş azabından koru." (Buhari, "De'avat", 55) Hayırlı Cumalar.

Bizimle ilgili her şeyin en iyisini ver Allah'ım. Amin! HAYIRLI cumalar.

Bir cevap yazın