1xbet

CyberGhost, NordVPN'e Karşı

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Her ikisi de 59 ülkede önemli bir sunucu ağına sahiptir, ancak farklı güvenlik ve gizlilik seviyeleri sunarlar. com sitesi nord vpn vs ipvanish Flames ve çeşitli yönlendiriciler. Hem NordVPN hem de CyberGhost, yüksek hızlı, çok platformlu bağlantılar sunar. Opera ve Ie için tarayıcı uzantılarına sahip olun. Her ikisinin de Amazon desteği var. Her iki VPN de eşit derecede Android, iOS, macOS ve Apache uygulamalarıyla çoklu platformu destekler.

1xbet

Ayrıca CyberGhost, en çok satan VPN hizmetlerinden biri olan NordVPN'den biraz daha ucuz olabilir. VPN'lerden herhangi birini kullanmak, anonimlikten biraz ödün vermek anlamına gelir, ancak her ikisi de aynı düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlar. Harika bir antivirüs hizmet planı sunmanın yanı sıra CyberGhost, özel P2P sunucuları sunar. Bu olumlu yönler, onu çevrimiçi kullanıcılar arasında çok sevilen bir seçenek haline getiriyor.

Her ikisi de karşılaştırılabilir dock yönlendirme stratejileri sunacak ve bu nedenle her ikisi de P2P tabanlı kullanıcılar için ideal seçim olacaktır. IKEv2 tünel protokolleri daha hızlıdır, ancak hız aralarında yarı yarıya düşer. İkinci öğenin kullanılması, indirme hızlarını yalnızca %50, artı eski hız oranlarını %91,4 oranında yavaşlatır. Her ikisi de antivirüs güvenliği sunacak, ancak kendi güvenlik duvarlarının ve engelleme alternatiflerinin ne kadar gelişmiş olduğu konusunda farklılık gösteriyorlar. Internet Ghosts, NordVPN'e göre bazı belirgin olumlu yönlere sahiptir.

Akışla ilgili olarak, CyberGhost özel akış barındırma alanı sunarken, NordVPN SmartPlay'e sahiptir. SmartPlay, coğrafi kısıtlamalı medyanın engellemesini kaldıran bir özellik olarak tanımlanabilir. Bu NordVPN ile herhangi bir proxy sunucusu hatası almadık ve Netflix kitaplıklarında da herhangi bir zorluk yaşamadık. LABELLISÉ BASSE CONSOMMATION iPlayer'ı veya belki de DAZN'ı izlerken hepimiz hiçbir zorluk yaşamadık. Her ikisi de mükemmel tamamen ücretsiz denemeler sunacak, bu nedenle güvenli ve hızlı bir bağlantı sağlamak için her iki uzmanlığı birleştirmek önemlidir.

1xbet

Bir cevap yazın