1xbet

Doğum Günü Mesajları, Arkadaş için Mutlu Yıllar Sözleri, En İyi Doğum Günü Mesajları – Güçlü Başlık

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Bugün her zaman gülümse ve her zaman gülümsemek için bir sebep bul. Evet belki ömrüne yıllar katmaz ama mutlaka yıllarına "hayat katar". Doğum günün kutlu olsun.

1xbet

Bir tek senmişsin gibi dünyaya geldin, özlesen de doğdun. Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım, yeni yılınız kutlu olsun.

Pasta süslendi, mumun yandı, doğum günün kutlu olsun arkadaşım. nice mutlu yaşlara.

Bugün mutlu olacaksın, bütün dertlerini unutacaksın. Bugün senin doğum günün, başka ne somurtup duruyorsun!

1xbet

Seni ve boş dersleri sevdim. Doğum günün kutlu olsun, tüm dileklerin gerçek olsun.

Yaşananlar geçmişte kalsa da güzeldir. Sadece hatırlasam bile doğum günün özel.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım, birlikte yaşlanmak dileğiyle. Bu doğum gününde bir yıl daha yaşlanmış olmanı kutluyoruz. Kaç yaşındasın?

Ama üzülme canım her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, nice sağlıklı ve mutlu yaşlara. İnanamıyorum, o kadar uzakta mısın?

Abi ortamı varsa gelelim yoksa iyi ki doğdun. gözlerinden öpüyorum canım.

1xbet

Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, lütfen bu mesajı sakla ve gelecek yıl bana mal olma. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Seni tanıdığım için dünyanın en şanslı insanı gibi hissediyorum. Seninle geçirdiğimiz günler hep benim için. Bugün senin en özel günün. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara…

Umarım yeni yılda mutlu günler sizinle olur. Mutlu yıllar. Her zaman pastanın büyük tarafına sahip olabilirsiniz. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara.

Güzel, mutlu bir yeni yıl geçirin. Doğum günleri insanların hayatındaki en özel günlerdir. Umarım sonsuza kadar her gün birlikte oluruz. Doğum günün benim için en özel gün.

Ne kadar değerli olduğunuzu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyanın en zor şeyidir, ama iyi ki varsınız ve doğum gününüz kutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara…

En zor günlerimde yanımdaydın. Sen hayatımda tanıdığım en ilham verici insansın. Seni tanımak en güzel şeylerden biri. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının geri kalanında doğum günü mumlarını her söndürdüğünde yanında olmak istiyorum. Yüzünüzdeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice yaşlara

Doğum günün kutlu olsun canım. Yeni yaşında gökyüzündeki tüm güzel renklerin hayatını aydınlatması dileğiyle, hep güzel günler, nice mutlu yıllar dilerim.

Anılarınızı ileride gülümseyerek hatırlayacağınız, hayatınızda acıdan çok neşenin yer alacağı güzel bir yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun nice güzel yıllara ve günlere…

Ama değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günler dileğiyle, mutlu günler sizinle olsun. Bazen yalnız olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Pastanın üzerindeki mumlar sönse de içinizdeki mutluluk ve zarafetin ateşi hiç sönmesin. Karanlığa düştüğünüzde, bırakın o ışık yolunuzu aydınlatsın. Mutlu bir yeni yıl için en iyi dileklerimle.

Bir cevap yazın