1xbet

Driclor Nedir ve Driclor Ne İşe Yarar?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Driclor nedir? Driclor nasıl kullanılır? Driclor'un herhangi bir yan etkisi var mı? Driclor'un fiyatı nedir? Öğrenmek için makalemize göz atın. Uzmanlar tarafından yaz aylarında çok terleyen bireyler için önerilen ve kullananlarda oldukça etkili olduğu gözlemlenen Driclor krem ​​ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz.

1xbet

Koltuk altı terlemesinden ayak terlemesine, göğüs ve sırt terlemesinden ellerin terlemesine kadar pek çok bölgede terlemeyi ortadan kaldıran bu çalışma aynı zamanda yüz terlemesinin de analizidir. Bu kümeler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayarak "yeni ter"in cilt yüzeyine ulaşmasını engelleyerek aşırı terlemeyi engeller. Dışarıdaki olağan havaya rağmen çok terleyenlerin de kullanabileceği Driclor, içerdiği alüminyum klorür sayesinde terleme sorununu kesin olarak ortadan kaldırıyor. Driclor terin kıvamını arttırır ve topaklanmasını sağlar. Driclor, aşırı terleme sorunu ile baş başa kalan bireylerin internette analiz olarak karşılarına çıkan, eczanelerde ve kozmetik mağazalarında satılan bir roll-on'dur.

#bir#

Aşırı terleme veya Hiperhidroz, kişinin çok terlediği tıbbi bir durumdur. Hiperhidroz önemli veya ölümcül bir durum değildir ancak çoğunlukla normal, günlük aktiviteleri etkiler ve kişinin yaşam kalitesini etkiler. Bu gibi durumlarda mutlaka temel ve analiz olacak bir eserden yararlanılmalıdır.

DRICLOR NASIL KULLANILIR?

1xbet

Driclor kullanımı kolay olan günde bir kez akşam yatmadan önce sürülebilir. Ter bezleri uyku evresinde aktif olmadığı için yatmadan önce uygulandığında gün boyu terleme sorunu yaşanmaz. Kullanımı;

Driclor'u dökülmemesi için düz bir yüzeye yerleştirin ve üzerindeki kapağı dikkatlice açın.

Silindir kafasını Driclor'un ağzına sokun ve kapağı kapatmak için sıkıca bastırın.

Silindir kafasını korumak için şişeyi büyük kapakla kapatın.

Driclor'u uygulamadan önce etkilenen bölgeleri iyice kurulayın. Aksi takdirde tahriş meydana gelebilir.

1xbet

Günde bir kez başlangıçta, gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde uygulayın. Geleneksel ter önleyiciler gibi birkaç kat üst üste uygulamayın, tek kat sinema yeterlidir.

Tedavi edilen bölgeyi sabah yıkayın. Dilerseniz günlük deodorantınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

DRICLOR'UN YAN ETKİLERİ VAR MI?

Özellikle içeriğindeki etken maddeler cilt üzerinde bazı zararlı yan etkilere neden olabilir. Uygulama yerinde tahriş, kızarıklık, yanma, şişme, batma hissi, kaşıntı, cilt tahrişleri, pullanma ve kızarıklık şeklinde görülebilir. Terlemeyi önlemede etkili olan Driclor, bazı istenmeyen yan etkilere neden olabilir.

DRICLOR 2021 FİYATI

Bire bir iş almak için araştırma yaparak en ucuz şekilde bulabilirsiniz. Genel olarak fiyatı değişkenlik gösteren Driclor 20 ile 50 TL arasında satılıyor. En yeni fiyat 84,50 TL.

Bir cevap yazın