1xbet

Eski Chelsea Sahibi Roman Abramoviç

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

O bir efsane – onu kesinlikle seviyoruz ve çabaları için çok minnettarız." "Ukraynalılar ve şimdi bizim ona büyük saygı duyuyoruz – bizim için çok şey yaptı ve ona ne kadar teşekkür etsek azdır. Roman'ın bizi geri almada önemli bir rol oynadığını söyledi. Görünüşe göre Harding, Pinner ile çarşamba günü serbest bırakılmış. İşin içinde olduğunu düşünmek oldukça sıra dışı – ve ona bakarak kim olduğunu bile anlayamadım.

1xbet

Eski Chelsea sahibi Abramovich, Rus destekli güçler tarafından tutulan beş İngiliz'in serbest bırakılmasının anahtarı: O bir efsane

Chelsea'nin eski sahibi Roman Abramovich, bu hafta beş İngiliz'in Rus destekli güçler tarafından esaretten kurtarılmasında önemli bir rol oynadı. The Sun'a verdiği bir röportajda John Harding, Abramovich'in kendisini Shaun Pinner ile tanıştırdığını, Harding'in Abramovich'in asistanıyla konuştuğunu ve Abramovich'in serbest bırakılmasında Rusların "önemli bir rol" oynadığını söylediğini söyledi. "Ses adamıydı, gerçekten sevimli bir adamdı. Perşembe sabahı İngiltere'ye inen Aiden Aslin, Dylan Healy ve Andrew Hill, "Shaun onunla uzun süre futbol hakkında sohbet ediyordu ve ben de asistanıyla konuşuyordum" dedi..

Bir cevap yazın