1xbet

Eski Chelsea Savunucusu Gallas Potter'ı Azarladı: Ne yapıyorsun?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

1xbet

O maçta Raheem Sterling, biraz şaşırtıcı bir şekilde, Gallas'ın anlayamadığı bir sol bek olarak başladı. Genting Casino'ya konuşan oyuncu, "Bu bir problem.

Chelsea'nin eski defans oyuncusu Gallas, Potter'ı azarlıyor: Ne yapıyorsun? Anlamıyorum." Devam etti: "Sonuçta iyi bir sonuç alamadılar, 1-1 berabere kaldılar. "Evinizde oynuyorsunuz ve Cucurella'yı stoper olarak koyuyorsunuz, Koulibaly'i Fofana yedek kulübesine, Chalobah yedek kulübesine koyuyorsunuz ve Sterling'i sol bek olarak koyuyorsunuz? Sterling'i sol bek olarak oynarken gördüğümde, bunu yapamazdım. anlamıyorum!

Eski Chelsea defans oyuncusu William Gallas, yeni teknik direktör Graham Potter'ın son takım seçimi karşısında şaşkına döndü. İnsanlar her zaman sonucu değerlendirecek ve soru şu ki neden bu iki oyuncuyu koydunuz? Potter, bu ayın başlarında Brighton'dan Blues'a katıldı ve sezona kötü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra görevden alınan Thomas Tuchel'in yerine geçti ve Chelsea'nin ilk Şampiyonlar Ligi maçında RB Salzburg'a karşı 1-1 berabere kaldı. Bu pozisyonlarda mı?" Özellikle bir Şampiyonlar Ligi maçında neden böyle bir şeyi denemek istediğini anlamak benim için zor.

Bir cevap yazın