1xbet

Evde Beyaz Çikolata Yapımı – Strong Cuff

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Cuáles son los 10 países más ricos y qué debes saber sobre esta listaBirçok İngilizce kursuna giden gençler sandıklarıyla şarkı söylediler. Daha sonra konuşamayan gençlerin acısını gören Starbucks yetkilileri, menülerine çay ve filtre kahve koyarak buna son verdi. 5 yıl önce çay atağı yaparak liderliği ele geçirdi ve dost meclislerinin vazgeçilmezi Instagram fotoğraflarının süsü oldu. Özellikle sokaktaki şiir hareketinden sonra duvarlara yazılan sözlerin yerini son zamanlarda Starbucks kahve fincanları aldı. Ancak Beyaz çikolata mocha gibi isimler de söylenmeye başlandı. Starbucks kahvesi son 3 yıldır ön planda. İlk ünlü olduklarında White Chocolate Mocha'yı söyleyemeyen gençler o kutuların önünde çok çektiler. 15 yıl önce Türk kahvesi vazgeçilmezlerin ortasındaydı. Hayatın bizi her zaman farklı yönlere götürdüğünü biliyoruz.

1xbet

Starbucks her yerde hızlı bir şekilde varken, birçok insan evden çıkıp onu almak için çok tembel. Neden diye soruyorsun? Çünkü bu yazıyı heyecanla evde beyaz çikolatalı mocha yapmak için okuyorsunuz. Ancak siz bir kahve aşığısınız ve evde kendiniz yapmayı tercih ediyorsunuz. Aslında oldukça kolay. Öyle ki kahve firmaları hazır ambalajlarda satmaya başladılar. Bu nedenle evde beyaz çikolatalı mocha üretimi artmaya başladı. Tabii durum böyle olunca bu kahvelerin hayranları da arttı.

Yani daha ileri gitmeye gerek yok. İşte hem pratik hem de Starbucks'a pek benzemeyen Beyaz çikolatalı mocha evde nasıl yapılır?

1xbet

Malzemeler

– 40 gr. Beyaz çikolata
– 40 gr. krem
– 2 shot espresso
– SICAK SÜT
Yapılışı

Yağmura karşı hazırladığınız White Chocolate Mocha'yı mümkünse bu sonbaharda kitap eşliğinde keyifle içeceğiz. -Kremayı ısıtıp içindeki beyaz çikolatayı eritiyoruz. Hazırladığınız ev yapımı beyaz çikolatalı mocha'yı bize göndermeyi unutmayın.
– 2 ölçü espresso ve krema karışımını karıştırıp sütümüzü ekleyin.

Bir cevap yazın