1xbet

Güncelleme Getaway Araç Kiralama Yorumları

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Hangisini seçmelisin? Bir yayıncıya gitmeyi planlıyorsanız, özellikle rezerviniz için önemli bir baskı işlemi istiyorsanız, iki ile başlamak tercih edilen seçenekler olacaktır. Dijital baskı, ofset baskı, ihtiyaç üzerine baskı (POD) gibi pek çok olasılık vardır.

1xbet

Wikipedia'nın POD'u tanımladığı gibi, "talep üzerine baskı, şirket satın alana kadar kitap kopyalarının basılmadığı, tekil veya mütevazı miktarlarda baskılara izin veren bir baskı mühendisliği ve organizasyon prosedürüdür. Arzu üzerine baskı için tek mesele, ihtiyacınız olan bir el yazması ve birkaç fikir." Diğer bir deyişle, ders kitaplarınızı talep ettiğinizde yazdırın. Yayın yapan müşterilerin talep üzerine yazdırması, yazarların son derece küçük çeşitlilikteki ders kitaplarını veya hatta ihtiyaç duyulduğunda tek bir kopyasını basmalarına izin verir. Talep üzerine baskı teknolojisi ile ders kitaplarından çizgi romanlara ve çocuk yayınlarına kadar her türlü stil basılabilir. Buna rağmen, kafanızdaki şey kendi kendine yayınlama ise, görüntüye müşterilerden talep üzerine baskı (POD) gelir.

Kendi kendine yayıncılık pazarındaki patlamayla birlikte, talep üzerine baskı yapan küçük işletme de çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Sadece e-kitabınızın nasıl görünmesini istediğinizi hayal etmeniz gerekiyor ve bu gerçekleştirilecek. Bu temel ve kolay süreç, artık her türlü el yazmasını, herhangi bir boyutta, gölgeli veya siyah beyaz, resim veya illüstrasyonlarla – her şeyi – yayınlamanıza izin verecek!

ESL Öğrencileri İçin Kompozisyon Yazma

1xbet

Peki ya boyut? İçeriğinize bağlı olarak, e-kitabınızın kırpma boyutunu seçebilirsiniz. Doğrusu hayır. Arzu üzerine baskı, bunun gerçekleşmesini sağlama eğilimindedir. https://tylerkorbel.idloom.events/how-to-formulate-hypothesis adresinde tüm renklendirmelerde zorlu ciltli bir cep boyutlandırma rezervi istiyorsunuz, net, kirli beyaz bir kağıt – kontrol etmek için bu kadar çok mu? E-kitabınızı birinci sınıf renkli, tamamen gölgeli, iki renkli, 4 renkli, siyah ve beyaz olarak yazdırmayı seçebilirsiniz – seçenekler oldukça azdır.

Ayrıca karton kapaklı, kapaklı karton kapaklı, ciltli, ceketsiz ciltli kitap vb. seçeneklerine de karar verebilirsiniz. Tipik olarak, e-kitabımıza olan talebin ne kadar "mükemmel" olacağı konusunda o kadar garanti veremiyoruz – yüz hatta bin kopya olabilir. Bu, mütevazı, elde tutulabilecek bir şey olabilir veya çok kolay taşınabilen bir el kitabı veya büyük, zor-kesin bir espresso gibi uzun ve ince bir şey olabilir. -evde sergileyebileceğiniz masa kitabı. Bir ya da bin-dilediğiniz sayıda ya da istediğiniz sayıda yayın yapabilirsiniz.

Dedikleri gibi, suları test etmek, arzu üzerine baskının e-kitabınız için yaptığı şey budur.

Tüm arkadaşlarınız kitabın gelmesini bekliyor. Kopyalar nihayet basıldığında, arkadaşlarınız bunların çoğuna yatırım yapar ve size sadece iki kopya kalır. Müşterinin uzman hizmetlerinden talep üzerine baskı ile çalışarak yirmi kopya yayınlamaya karar verdiğinizi varsayalım. Müşterilerden gereğinden fazla talep olup olmadığını kontrol eder ve çok daha fazla kopya yayınlamak isteyip istemediğinize karar vermenize yardımcı olur. Şimdi ne olacak? Daha fazla kopya yazdırın.

Bir satın alma işleminin kendi kendine yayıncılık işine yerleştirilmesi gereken hazır bilgiler ve kitaplar bir hafta veya hatta çok daha kısa sürede basılabilir. Diyelim ki rehberiniz yüz kopya satın aldıktan hemen sonra, e-kitabınızda ciddi bir hata keşfettiniz – bazı eksik unsurlar veya keşfinizde yeni bir ilerleme. Öte yandan, rezerv çok fazla nüsha olarak sunmuyorsa, o zaman sadece 20 nüsha bastığınız için bu kadar istenmeyen hissetmezsiniz. Talep üzerine baskının müşterilerden sağladığı diğer bir önemli kazanç da, bilgileri herhangi bir aşamada ve herhangi bir örnek aralığında güncelleyebilmenizdir.

1xbet

Bir cevap yazın