1xbet

Hepsiburada'da 20TL İndirim!

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Kampanyadan faydalanmak için ödemenin bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya Visa logolu ön ödemeli kart ile yapılması gerekmektedir.

1xbet

– Ödeme adımında Visa kart bilgileri girildiğinde sipariş özet sayfasında 20 TL indirim yansıtılacaktır.

– Her müşteri aynı gün içerisinde kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir ve maksimum 20 TL indirim kazanabilir.

– Kampanyadan yararlanabilmek için karttan çekilen tutarın en az 100 TL olması gerekmektedir.

-Kampanya altın (tüm ürünler https://www.hepsiburada.com/kulce-ziynet-cumhuriyet-altinlari-c-530175 ve https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar), takı kategorisinde mücevher (https://www.hepsiburada.com/taki-mucevher-modelleri-c-16032929) tüm chipgold, ziynet altın ve diğer altın ürünleri, Hediye çekleri (https://www.hepsiburada.com/gidge-kartlari-c- 80755018) Tüm ürünler ), oyun pinleri (https://www. Tüm ürünler Hepsiburada'da. com/oyun-pinleri-c-80755000), dijital oyunlar (tüm ürünler https://www.hepsiburada.com/digital-oyunlar-c-80755001), online lisans (https://www.hepsiburada.com/) digital-oyunlar-c-80755001) Tüm ürünler www.hepsiburada.com/online-license-c-80755008 adresinde, akaryakıt ve oto paketleri (tüm ürünler https://www.hepsiburada.com/akaryakit-ve- adresinde mevcuttur) oto-packets-c-80785004), dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/campaigns/digital-urunler-campaigns), Starbucks hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/starbucks/on-odemeli) -kart-c- 80327167), yurtdışından gelen ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disinden-urunler) ve kampanya kapsamı dışında kalan ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar) /campaign-disi-urunler, https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanyalar-disi-products, https://www.hepsiburada.com/campaignalar/kampanyalar/yurt-disinden-urunler) Tüm ürünler adresinde ://www.hepsiburada. com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2 ) ürünler için geçerli değildir. Hepsiburada'da yapılan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.

1xbet

– Kampanyaya farklı bir kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası ve başvuru sahibi gibi mali faktörlerin aynı olması durumunda Hepsiburada indirimi iptal etme hakkına sahiptir. fark edilmeden kazanılır.

– Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

– Kampanya süresince verilen siparişlerde meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik (sipariş iptal/iade, cayma hakkının kullanılması vb.) indirim hakkını etkileyebilir.

– Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar, Hepsiburada ve Visa, kötü niyetli kullanımı ortadan kaldırma hakkına sahiptir. Kampanya süresince Hepsiburada ve Visa, kampanya süresince mobil ve/veya bilgisayar teknolojileri ve/veya diğer unsurlar kullanılarak yapılan hilelerle kazanılan indirimleri herhangi bir uyarıda bulunmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

Bir cevap yazın