1xbet

İndir War After V0.9.125 APK (Sınırsız Cephane)

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Ana Sayfa AksiyonOyun – Savaş Sonrası

1xbet

İndir War After v0.9.125 APK (Sınırsız Cephane)

Bir savaşçı oluyorsunuz ve ulus için önemli kaynaklar keşfediyorsunuz, bulma yolunda sizin gibi kaynaklar bulan başka bir ulusun birlikleriyle karşılaşmanız gerekiyor. Elde edilmesi zor olan tüm kaynaklar ve

MENÜ MODU Sınırsız Cephane (yeniden yükleme yok)

Sınırsız Para Sınırsız Cephane Wallhack Glow Wallhack Çok Renkli Wallhack

1xbet

Bir savaşçı oluyorsunuz ve ulus için önemli kaynaklar keşfediyorsunuz, bulma yolunda sizin gibi kaynaklar bulan başka bir ulusun birlikleriyle karşılaşmanız gerekiyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte elde edilmesi zor tüm kaynakları ve hazineleri işgal etmek isteyen tüm askerleri yok etmek için keskin nişancı tüfeklerinin ve çevresel silahların gücünü kullanın.

Aletlerinizi sonraki seviyelere yükseltmek için çok sayıda kaynak ve hazine toplamak üzere oyunda ilk süreyi en üst düzeye çıkarmanız gerekir, yardımcı olmak için kalan ve sağ kontrol düğmelerini esnek bir şekilde kullanmanız yeterlidir. Siz ve kilit rakip, kaynaklar ve hazineler için size katılmak isteyen rakip askerlerin çoğunu aynı anda yok etmeye çalışıyorsunuz.

BİLİNÇLİ OYUN

Yalnızca azaltılmış ateş gücüne sahip silahlarınız olduğundan, ilk ekrana girmek ihtiyaçlarınız için aşırı derecede zorlayıcı değil. Her seviyede düşmanın insan gücünü hızla yok edin, çevrimiçi oyun derecesini her değiştirdiğinizde kesinlikle başka bir bonus alacaksınız.

1xbet

Aradığınız kaynaklarla birlikte topladığınız tüm ekstra miktarla, tüm silahları yükseltmek için para kazanın.

EN BÜYÜK GÜCE SAHİP GÜNCELLENEN SİLAH

Sınırsız yok etme gücüne sahip devasa ateşli silahlardan oluşan bir cephaneliği keşfedin. Tüm düşman askerlerini tek atışta yok etmek için gerekli güçlü ateşli silahlara sahip olmak ve silahları geliştirmek, oyunun genel seviyesi daha zor seviyelere çıkarsa, rakibin göz korkutucu gücüne daha basit bir şekilde karşı çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Bu silah seslerinin silahla ilgili ses efektleri, dövüş karakterinizi daha da geliştirecek ve tüm enerjinizi bu büyük ölçekli savaşta kullanacaktır. Değerli kaynaklar elde etmek için silahlı bir savaşçıya dönüşmenin heyecanını keşfedin.

AŞIRI 3D GRAFİKLER VE MÜKEMMEL HOPARLÖRLER

Oyunun görselleri sizi bir savaşçı için kirli, tehlikeli bir arka plan tasarımıyla bir ordu savaşının gerçek dünyasına götürecek.

– Oyuncunun savaş performansı sayesinde her türden silahı satın alarak tüm havalı araç cephaneliğini keşfedin.

ANA ÖZELLİKLER:

– Bir savaşçıya dönüşün ve yoğun ordu savaşına dalın. – Savaşçı ruhunu getiren ses kliplerinin yanı sıra muhteşem sanat eserlerini görün. – Karşılaşılan seviyeler çok kolaydan zora.

Savaştan Sonra İndir

Artık War After'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

ByGDCompany

Savaş Sonrası

modern savaş uçakları

DENİZALTI DÜNYASI

Pasifik Savaş Gemileri

#11.#

FightNight Battle Royale

Çelik Öfke

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Hasat Kasabası

rüyadale

Editörün Seçimi

Logo Oluşturucu

Canlı Futbol TV: Futbol TV

Cep Madeni 3

av günü

Mini Dünya: CREATA

epik

Yorumlar

cevabı iptal et

Bir cevap yazın