Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Inspire Therapy Faaliyetlerinizi Kısıtlıyor mu?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Terapiye İlham Ver

Tüm Hizmetler

Uyku Danışma ve Evde Çalışma Uyku Çalışması CPAP Terapisi Insonmia Tempobet sorunsuz giriş Inspire Therapy

sadece bir randevu alın ve bitirdiniz!

Randevu Al

TELE SAĞLIK

Yeni hastalar ve takip randevuları için Telehealth sanal ziyareti Bets10 sağlıyoruz.

İyi Uyku alışkanlıkları, kaliteli bir yaşam elde etmede önemli bir rol oynar. Ancak, herhangi bir engel olmadan uyumak her zaman mümkün değildir ve bu nedenle Maryland'deki Uyku hizmetlerinin ilham tedavisi nihai çözümdür.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Terapiye İlham Ver

İlham Terapisi nedir?

İlham terapisi, vücudunuzda işleyen obstrüktif uyku apnesi tedavisidir. İlham terapi sistemi, küçük bir el uzaktan kumandası ile kontrol edilir. Normal solunum mekanizmanızla birlikte çalışır ve siz uyurken hava yolunu açık tutmak için temel hava yolu kaslarını hafifçe uyarır.

Uyku uzaktan kumandası aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

– Jeneratör – Solunum sensörü – Stimülasyon kablosu

Başlamak için, ilham terapisini yatmadan önce açın ve uyandığınızda kapatın.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kimler İlham Terapisi Adayıdır? Onları danışmanlık almaya motive etmek istiyorsanız, bunu yapmalısınız.

– Şiddetli veya orta dereceli obstrüktif uyku apneniz varsa – CPAP kullanamıyorsanız – Kilonuz orta düzeydeyse – 22 yaşından büyüksünüz

Sağlığınızı değerlendirecek ve ilham tedavisinin sizin için uygun olup olmadığını belirleyecek olan Experiancare'deki bir doktordan randevu almanız önemlidir. Kalp piliniz varsa, prosedür için uygunsunuz, ancak doktor önce sağlığınızı değerlendirmelidir.

Bir Inspire Terapi Seansı Sırasında Ne Bekleyebilirsiniz?

Boynunuzdaki veya göğsünüzdeki küçük kesilerden sistem derinin altına implante edilir. Tedaviye başlamadan önce, tam olarak ne bekleyeceğinizi bilmeniz için tüm sorularınızın yanıtlandığından emin olun. İlham tedavisini etkilemek için küçük bir cerrahi prosedür gerçekleştirilir.

Ameliyattan sonra normale dönüş ne kadar sürer?

İşlem sırasında kesi yapılan yerlerde bir miktar ağrı ve şişlik hissedebilirsiniz. Ameliyat biter bitmez eve dönebilir ve işe ya da güçlendirici olmayan diğer faaliyetlere devam edebilirsiniz. Ameliyat sonrası iyileşme süresi kişiden kişiye değişir. Birkaç hafta sonra hastaların çoğu iyileşir.

Inspire Therapy faaliyetlerinizi kısıtlıyor mu?

Terapi aktivitelerinizi kısıtlamasa da, kaçınmanız gereken aktiviteler konusunda doktorunuza danışmalısınız. Kaldırma ve diğer yorucu faaliyetlere izin verilmeyebilir.

Kontrol için Experiancare'i ne sıklıkla ziyaret etmeliyim?

İlham terapi sistemi yılda bir veya iki kez kontrol edilmelidir, ancak durumunuza bağlı olarak doktorunuz ek randevular planlayabilir.

Uyku apneniz varsa neden ilham almayı düşünmelisiniz?

– Önemli bir yan etkisi olmayan basit bir cerrahi işleme sahiptir. – Herhangi bir görüntüleme işlemi yaptıramayacağınız anlamına gelmez. – Ulaştırma Bakanlığı tarafından onaylanmıştır ve herkes kullanabilir. – Sigorta kapsamı mevcut olabilir, böylece paranızı ödemek zorunda kalmazsınız. – Nadir görülen bir rahatsızlığınız olmadıkça, ilham doktoruna sık sık gitmenize gerek kalmayacaktır.

Inspire Therapy, uyku apnesi olan kişilere yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış son teknoloji bir cihazdır. Yeterince uyumanıza ve daha mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olacak sürece güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın