1xbet

John Hunter ve Tut Respin Kitabı

Bu sembolü bulanlar ayrıca temel oyun döngüsünde çarkı doldurma şansına sahip olurlar. Ancak serinin bu oyununda bir güncellemeye de eşlik ediyoruz. Bu oyunda yeni güncellemeler ile kendimizi John Hunter'ın maceralarından birine adadık.

1xbet

John Hunter ve Tut Respin Kitabı

John Hunter and the Book of Tut Respin, ünlü John Hunter'ın macerasına dayanmaktadır. Oyunda gizemli bir sembol keşfedilmeyi bekliyor.

Yeniden oynatma turu, gizem sembolünün varlığıyla tetiklenir. Ve burada daha fazla sayıda gizemli sembole erişim bizi yakalıyor. Daha fazla sayıda gizemli sembolün varlığı, son sembol artık makaraya inmeyene kadar devam eder.

Ancak, ücretsiz döndürme yolculuğuna eşlik eden wild sembolü, yani kitap dağılım sembolü en az üç kombinasyon oluşturmalıdır.

Oyunun bedava döndürme yolculuğunu unutmamak gerekir.

1xbet

John Hunter and the Book of Tut Respin Slot Oyunu İyi Ödüyor mu? John Hunter ve Book of Tut Respin'in kazançları burada yatıyor.

Ayrıca genişleyen semboller yeni bir dönüşü tetikler. Bu turda oyuncular ayrıca hangi sembolün kendi gizli sembolü haline gelebileceğini seçme şansına sahiptir. Bu ekstra döndürme işlemi, maça 3 ek kitap sembolü dahil edilerek de mümkündür. 3 sembolün eşleşmesi ile birlikte 10 adet ücretsiz çevirme turu başlar.

John Hunter ve Book of Tut Respin slot oyununu oynamak isteyen birçok kişi var. Bu kişilerin oyuna girebilmeleri için öncelikle slot kategorisine tıklamaları gerekmektedir. Ardından arama bölümünden söz konusu oyunun adını hızlıca arayabilirsiniz.

John Hunter and the Book of Tut Respin Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Bir cevap yazın