1xbet

Jojobet Para Yatırma Seçenekleri

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Jojobet Para Yatırma Seçenekleri

30 Kasım 2021 yönetici jojobet 0

1xbet

Bu yazımızda sizlere bu kaçak bahis sitesinde kullanabileceğiniz Jojobet para yatırma seçenekleri hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca, para yatırdığınızda promosyon alabilir misiniz? Bu yöntemlerde kullanmanız gereken minimum yatırım tutarı nedir? gibi soruların cevaplarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Aynı zamanda hangi yöntemlerle para yatırabilirsiniz?

QR kod ile en az 20 TL, hızlı para transferi ile en az 100 TL, mefete ile en az 5 TL ve öde öde ile en az 10 TL para yatırabilirsiniz. Burada sizlere kullanabileceğiniz yatırım yöntemlerinden ve bu yöntemlerde kullanmanız gereken minimum para yatırma tutarlarından bahsedeceğiz. Cepbank ile minimum 20 TL, kredi kartı ile minimum 100 TL, PayPal ile minimum 100 TL para yatırabilirsiniz.

Jojobet Güvenli Para Yatırma Yöntemleri

Belirlenen sistemler açık olmakla birlikte, bu sistemler genellikle Jojobet'te para yatırma yöntemleri olarak tanımlanmıştır.

1xbet

Astropay ile en az 90 TL, anında transfer ile en az 100 TL, pay coin ile en az 50 TL, bitcoin ile en az 50 TL para yatırabilirsiniz. Bu yatırım yöntemleri ve bu yatırım yöntemleri için belirlenen minimum değerler standarttır. Ayrıca yatırım yaptığınız için %15 para ve nakit yatırım promosyonu, %100 ilk yatırım promosyonu, %20 mobil banka yatırım promosyonu, %20 QR kod yatırım promosyonu gibi yatırım işlemleri için promosyonlar alma şansına sahip olacaksınız. Bu standartların altında bir para yatırma talimatı vermeniz durumunda finans departmanı tarafından onaylanma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Ayrıca yatırım yaptığınız için yatırım yöntemine göre promosyon alma hakkınız olduğu belirtilmiştir. Bu bölümde sizlere Jojobet para yatırma süresi hakkında bilgi vereceğiz. Cepbank ile yatırım maksimum 20 dakika sürecektir.

Jojobet Para Yatırma Süresi

Gördüğünüz gibi Jojobet para yatırma seçenekleri, bu seçenekler için belirlenen standart minimum para yatırma seçenekleridir.

Diğer tüm seçenekler yani data matrix veya havale, kredi kartı veya havale veya kripto para gibi diğer tüm seçeneklerde maksimum yatırım süresi 5 dakikadır. Burada belirlenen sürelerin şu ana kadar aşılmadığı belirlendi. Astropay gibi elektronik ön ödemeli kartlarla yatırım yaptığınızda para anında hesabınıza geçecektir. Bu site belki de Türkiye'de para yatırabileceğiniz, en hızlı yatırımı yapabileceğiniz, finansal hamleler yapabileceğiniz illegal iddaa sitelerinden biridir.

Bir cevap yazın