1xbet

Kimlik Göstermenizi Gerektirmeyen Borsa Var mı?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Bitcoin'in Dezavantajları Nelerdir?

1xbet

Totalcoin hizmeti KYC ücretsizdir ancak bir m telefon numarası gerektirir. Platform, Bitcoin satın almak ve satmak için reklam teklifleri yayınlayarak diğer kullanıcılarla işlem yapmak için kullanılabilir. Borsa, USD, EUR gibi ulusal para birimlerine karşı Bitcoin ticareti ve ayrıca altcoin ticareti sunuyor. 2014 yılında kurulan merkezi olmayan bitcoin borsası benzersizdir çünkü merkezi bir arıza noktası olmadığını iddia eder ve kimlik tespiti gerektirmez. KYC gereksinimi yokTotalcoin, basit bir HongKong tabanlı eşler arası değişim ve çevrimiçi sıcak cüzdan hizmeti sağlayıcısıdır. Platform, kullanıcıların çeşitli kripto para birimlerinin alım satımının reklamını yapabileceği bir masaüstü uygulamasıdır.

Pasaport geçerli bir kimlik midir?

Posta Kimliği, NBI Gümrükleme, UMID ve pasaport, edinilmesi en kolay geçerli kimliklerden dördü.

Bitcoin, dünyadaki tüm Bitcoin kullanıcıları tarafından kontrol edilir. Ayrıca, tüm enerji genişletilmiş madencilik sonunda ısıya dönüştürülür ve en karlı madenciler bu ısıyı iyi kullananlar olacaktır. Hiç kimse e-postanın arkasındaki teknolojiye sahip olmadığı gibi Bitcoin ağına da sahip değildir. Bu bir ideal olmakla birlikte, madenciliğin ekonomisi öyledir ki, madencilerin bireysel olarak ona doğru çabalaması gerekir. Optimum düzeyde verimli bir madencilik ağı, aslında herhangi bir ekstra enerji tüketmeyen ağdır.

Ayrıca, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini SIFIR ücretle alıp satarak kullanıcılar arasında doğrudan P2P hizmeti sağlar.

1xbet

Bitcoin Mağazası

Aslında, saldırıya uğrayan ağ asla bitcoin değil, özel anahtarı bir bilgisayar korsanı tarafından ele geçirilen bireysel cüzdanlardır. Müşteriler, kayıt olmadan veya kim olduğunuzu kanıtlamadan bitcoin almak için kredi kartlarını kullanabilirler. İşlem limitleri, ilk kez başlayanlar için 100 ABD Doları, 4 gün sonra 200 ABD Doları ve 7 gün sonra 500 ABD Doları olarak belirlenmiştir. Bu saldırılar, çok sayıda kullanıcı fonu tutan bir kripto para borsasını etkilediklerinde özellikle acı verici olabilir. Indacoin – doğası gereği Buysomebitcoins web sitesine benzer. İşte bu nedenle, sizin için KYC / AML gerektirmediğini onayladığımız KYC dışı kripto borsalarının tam bir listesini oluşturduk.

Benzer Yazılar:

Bir cevap yazın