Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Mac Açısından En İyi VPN

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Bunları yükledikten sonra, kullanıcı dostu olacaklar. Bu hizmetlerin çoğu iOS ve Android uygulamaları sunarken, birçoğu özellikle Macintosh için tasarlanmıştır. Ardından, bunları ayarlayabilir ve gizliliğinizden endişe duymadan gezinmeye başlayabilirsiniz. Macintosh için iyi bir VPN, gizlilik ve güvenilirlik düzeyinizle ilgilenir. Bunları kullanmak için çok fazla çaba harcamak istemediğiniz için bu sınırlamaların farkında olmalısınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Çok sayıda seçeneği analiz ettik ve hepsinin temel gereksinimleri karşıladığını tespit ettik, ancak yine de Surfshark'ın Macintosh için en iyi VPN olduğunu düşünüyoruz. İyi indirme hızları sunmasına rağmen, Güney Afrika ile bir bağlantıda sonuncu oldu. CyberGhost, Windows ve MacOS ile ilgili harika bir VPN'dir, ancak ikinci seçenekte daha az güçlüdür. Sonuç olarak, tam özellikli internet özgürlüğünün tadını çıkarmak istiyorsanız, Macintosh için ücretli bir VPN'e ihtiyacınız olacak. Ancak CyberGhost sınırsız bant genişliği sağlar.

CyberGhost, yalnızca Windows için harika bir VPN'dir, ancak MacOS kullanıcıları için en iyisi değil, tamamen nihaidir. TunnelBear, günlük kaydı olmayan bir sigorta planı sunar ve eşzamanlı internet bağlantılarının sayısında bir sınırlama yoktur, ancak ayda 500 MB veri sunar. Bu tür bir sağlayıcı, yüksek indirme hızlarına sahiptir, ancak en son Güney Afrika ile tek bir bağlantıdaydı. Mac ile ilgili olarak bu VPN ile yüksek kaliteye rağmen, fazladan paraya değmez.

Bir cevap yazın