1xbet

makarnanın yanına ne gider

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Küçük büyük herkesin severek tükettiği makarna, pratikliği ve doyurucu özelliği ile göz dolduruyor. Makarna yanında tüketim nedir? Peki nedir bu yemekler? Öğrenmek için makalemize göz atın. Özellikle ağır tempolu çalışan ya da tüm günün yorgunluğunu atmak isteyen ev hanımları için kurtarıcı olan makarnanın yanında pek çok yemek servis edilebilir.

1xbet

Bazen sosuyla damağı şenlendiriyor, bazen de ağır kıvamıyla önce gözü sonra mideyi dolduruyor. Çoğu zaman sofraların en önemli yıldızı olabilen makarna, kısa sürede hazırlanışıyla öğrenci yurtlarından yeni evlilere kadar birçok kişinin ilk tercihi arasında yer alıyor. Makarna dışında sadece salata veya içecek tüketmekten sıkıldıysanız, sizler için belirlediğimiz alternatifler sayesinde makarna yapmayı daha da çok seveceksiniz. Gelin makarnanın yanında neler yapabileceğinizi birlikte inceleyelim… Kısa sürede hazırladığınız sofralarınızı makarnaya eşlik edecek tanımlamalar ile daha keyifli hale getirebilir, misafirlerinize alternatif oluşturabilirsiniz.

-İstediğiniz kadar olabilir, püf noktalarına dikkat ederek kaynattığınızda az miktarda peynirle bile mükemmel bir yemek ortaya çıkarıyor. – Bol domatesli, kaymaklı mantarlı, kıyılmış sarımsaklı, yoğurtlu, tavuklu…
-Lezzetin sırrı sostadır. Kalorilerin maliyetini belirleyen odur.
MERCİMEK ÇORBASI

#bir#

Bu sayede hem makarnanın sindirimini kolaylaştırabilir hem de besin stabilitesini dengeleyebilirsiniz. Börek olduğu için makarnadan önce çorba tercih edebilirsiniz ki bu da oldukça tok tutuyor. Damak tadınıza göre farklı çorbalar tercih edebileceğiniz gibi mercimek çorbası pratikliği açısından da ideal bir seçim olacaktır.

1xbet

Peynirli Köfte

Köfte, özellikle soslu makarna ile lezzeti artıracak en keyifli alternatif olabilir. Klasik köfte ya da farklı formlarda tatlandırabileceğiniz köfte tanımları sayesinde makarnanızı tam bir ana yemek haline getirebilirsiniz. Makarna ile yapılacak klasik tariflerin başında genellikle et yemekleri gelir.

Bir cevap yazın