1xbet

Newcastle Defender, Botman, Howe ve Trippier'den Hoş Geldiniz Hatırlıyor

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

1xbet

Eddie Howe, Newcastle için vizyonunu netleştirdi ve bu, Botman'ın ilk antrenman seansında bir kez daha görüldü. Defans, "Bir Zoom toplantısındaydı," diye ekledi. 22 yaşındaki oyuncu, "Trippier, onu kulübe davet etmek için bana mesaj attı (doğrudan mesaj attı).

Newcastle savunucusu Botman, Howe ve Trippier'den karşılamayı hatırlıyor

Newcastle defans oyuncusu Sven Botman, takım arkadaşı Kieran Trippier'in desteğini takdir ediyor. Günün Maçına konuşan Botman, imzaladıktan sonra kendisiyle ilk temasa geçen oyuncunun kim olduğunu açıkladı. Her zaman güzeldir çünkü bir grup sohbetine girdikten sonra herkes hoş geldiniz dedi." Ne istediği konusunda gerçekten net bir vizyonu var. "Birbirimizle Newcastle'ın beni oraya götürmeye çalışması hakkında konuştuk. Toon taraftarları, Ocak ayında Atletico Madrid'den geçiş yaptığından beri 31 yaşındaki oyuncunun liderlik becerilerinden etkilendi. Örneğin, ilk antrenman seanslarımdan birinde, birisi 30 yarda şut attı ve 'hayır, hayır, artık bunu yapmayacağız' dedi.

Bu makaleyi değerlendiyse ve ayrıca N (Bu podcast dinle www.airbnb.com) hakkında daha fazla bilgi verilecek isterseniz, web sayfamızı ziyaret edin.

1xbet

Bir cevap yazın