1xbet

Norton'u Avast ile Karşılaştırma Maliyetsiz Olarak Değerlendirmek

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Avast'ın kullanıcı dostu arayüzü, dosyaları anlamanıza ve uygulamaları gönülsüzce başlatmanıza olanak tanır. Öte yandan, Norton'un premium sürümü, tamamen ücretsiz sürümde bulamayacağınız ekstra kolaylıklar ve güvenilirlik özellikleriyle birlikte satılmaktadır. Ücretsiz Norton ile Avast'ı karşılaştırırken, iki uygulama arasından hemen sonrasını bilmek gerekir. Avast tamamen ücretsiz olsa da, onu özel bilgisayarlar için mükemmel bir karar haline getiren çeşitli özellikler sunar.

1xbet

Norton, Avast'tan daha pahalıdır, ancak thenetuse.com/what-is-avast-safeprice özellikleri kesinlikle daha kullanışlıdır. Avast'ın yazılımıyla çalışmak kolay olsa da, bu anti-virüsün ayrıca ekstra gelişmiş özelliklere sahip olduğunun bilinmesi önemlidir. Avast'ın anti-spam elektriği, Norton'un sağlamlaştırılmış web tarayıcısı enfeksiyonlara, casus yazılımlara ve reklam yazılımlara karşı koruma sağladığında özellikle yararlıdır. Her iki anti virüs programı da eşdeğer koruma sunar, ancak Norton daha gelişmiş özelliklere ve daha iyi bir fiyata sahiptir. Ücretli uygulama türüyle çalışmak ve daha gelişmiş özellikler almak daha kolaydır. Avast ile daha iddialı öğeler indirebilir ve onları güvende tutabilirsiniz.

Avast ücretsiz, mümkün olan en iyi korumaya ihtiyacınız varsa premium sürüm için ödeme yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Her iki programın ücretsiz sürümü bazı eşdeğer özelliklere sahip olsa da, Norton'u birçok kişi için daha mantıklı bir seçim haline getiren birçok işleve sahiptir. Bütçesi kısıtlı olanlar için ücretsiz sürümler, her iki ürün hakkında fikir edinmenin iyi bir yoludur. Norton ile Norton'u karşılaştırırken

Bir cevap yazın