1xbet

Örneğin, Üç Geçişten Sonra Puanlama

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

1xbet

"Ona antrenman bile yapmadığını, partileri ve kadınları gerçekten sevdiğini, bu yüzden onu Milano'ya götürmenin hata olacağını söyledim. Çok eğlenceliydi." Capello ayrıca Trento'daki Festival dello Sport'ta şunları söyledi: "Benim için futbolda güzellik nedir? Kişilikleri vardı ve bunu halka getirdiler, bir etki yaratmayı başardılar." "Güzelliği somutlaştıran iki oyuncu: Paolo Maldini ve Franco Baresi, çünkü zorlukları kolay şeylere dönüştürdüler. Ertesi gün gazete manşetlerini gördüm: 'Ronaldo Milan'da'. Güzellik de sahip olduğunuz oyunculara göre sonuç alıyor.

Eski Real Madrid teknik direktörü Capello: Berlusconi'ye Ronaldo'yu imzalamamasını söyledim – sonra 'Ronaldo Milan' manşetlerini gördüm

Eski Real Madrid teknik direktörü Fabio Capello, Ronaldo Nazario'nun yükünü boşaltmasının, 2006/07 LaLiga şampiyonluk zaferine muhteşem dönüşlerini ateşlediğini söyledi. On maçın son bölümünde Barcelona'dan dokuz puan aldık ve bugün hala bununla gurur duyuyorum. Örneğin, üç geçişten sonra puanlama. Silvio Berlusconi'nin beni arayıp Ronaldo'nun nasıl olduğunu sorduğunu hatırlıyorum. Capello şunları söyledi: "Ronaldo'yu kovma ve (Antonio) Cassano'yu imzalama kararı, takımda kazanma ruhunun oluşmasına yardımcı oldu. Güzellik aynı zamanda Messi gibi futbolcuların ani dehasıdır. Ronaldo'nun Ocak ayında AC Milan'a gitmesine izin verildi.

Bir cevap yazın