Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

"Paul ve Rafaella (Pimenta

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Ve menajeri Rafaella'ya sorduktan sonra, görünüşe göre ağabeyi onu Amazon filmiyle ilişkilendirmediği için suçladı. Güvenlik görevlisi, "Bugün o (Paul) erkek kardeşiyle bağlarını kesti," dedi. Görmek hoş değil. Ünlü olmak, iyi bir insan olmak demektir. Kimse adaletin üstünde değildir." "Paul ve Rafaella daha sonra bana bir güvenlik hizmeti sağlamanın mümkün olup olmadığını sordular ve ben de birlikte çalışmaya alışık olduğumuz şirketten bir grubu görevlendirdim. "Paul ve Rafaella (Pimenta, temsilci), birkaç kişinin erkek kardeşi Mathias da dahil olmak üzere Paul'ün annesinin evinde bana geldiler. Kelly, (Harvey) Weinstein ve (Benjamin) Mendy gibi maskeler düşecek." Sanırım bu yüzden (son olaylar. Pogba)'nın ağabeyi Mathias, eski Manchester United orta saha oyuncusu ve yönetim ekibine yönelik suçlamalarını genişleten bir dizi gözaltı videosu yayınladı. "Mathias ile birlikte beş altı kişi annenin evine geldi ve ödemek zorunda olduklarını söylediler ve korktular: "Şirketin gönderdiği güvenlik servisinin olay yerine geldiğini ve kahramanların çoktan evin içinde olduğunu not ediyorum (…) Bir grup öğleden sonra ayrılanların oranı." Bu arada Mathias, dünkü video dizisinin bir parçası olarak şunları söyledi: "R – Devamını Oku Bu web sitesinde – . RMC Sport, Paul Pogba'nın şantaj yaptığı iddiasıyla ilgili soruşturma kapsamında bir FFF güvenlik görevlisinin hesabını yayınladı.

Mathias'ın "maske Weinstein ve R.Kelly gibi düşecek" dediği gibi, FFF güvenlik görevlisi ekibin Pogba ve Annemi korumak için organize edildiğini söylüyor

Fransa Futbol Federasyonu güvenlik görevlisinin Juventus'un orta saha oyuncusu Paul Pogba ile ilgili açıklaması bugün yayınlandı.

Bir cevap yazın