1xbet

PeP Visa Card ile Harvard Business Review'da Ayrıcalıklısınız!

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

1xbet

– Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayetlerinizi [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. – PeP, Visa ve Harvard Business Review Türkiye önceden haber vermek kaydıyla kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. – Aboneliği satın aldıktan sonra iptal ederseniz, her sayı/gün birim fiyatı ödenen abonelik ücreti üzerinden hesaplanır. – Kampanya kapsamında uygulanacak indirim ödemeniz sırasında PeP Visa Kart bilgilerinizi girdikten hemen sonra uygulanacaktır. Kurumsal abonelik satın alımlarında indirim sadece bir abonelik için uygulanacaktır. Bir müşteri kampanya süresince indirimden sadece bir kez yararlanabilir. Şimdiye kadar alınan sayı ve/veya dijital içerik hizmetinin toplam tutarı ödenen tutardan düşülecek ve kalan tutar tarafınıza iade edilecektir. – Kampanya başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

PeP Visa Card ile Harvard Business Review'da Ayrıcalıklısınız! Ödemeniz indirimli tutar üzerinden yapılacaktır. – IOS platformlarında mobil uygulama üzerinden yapılan abonelik harcamaları kampanyaya dahil değildir. – Kampanyanın yürütülmesi için katılımcılara karşı kampanyadan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. – Kampanya sadece dijital bireysel ve kurumsal abonelik satın alımlarında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

– Kampanya, 15 Ağustos 2022 – 15 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında hbrturkiye.com üzerinden PeP Visa Card ile yapılan yıllık dijital abonelik ücreti için geçerlidir. – Oluşturduğunuz abonelikleri web/mobil sitemizden satın alarak da kullanabilirsiniz. ilgili alana kullanıcı bilgilerini girerek mobil uygulama.

Bir cevap yazın