1xbet

PSG Orta Saha Oyuncusu Soler: Uzun Süreli Valencia Sözleşmesi İstiyordum Ama Onlar

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

1xbet

İspanyol milli takımı, Ağustos ayında VCF tarafından Parislilere satıldı. "Sonunda uzun vadeli bir sözleşme istedim çünkü kendimi neredeyse her şeye adamak istedim. Bunu bana teklif etmediler. Birkaç zor yıl geçirdik ve her şeyden para kazanmanıza gerek yok." Her şeyi paraya odaklayan ve böyle olmayan birçok insan var ve beni rahatsız eden şeyler var." "Kulübe bedavaya gitmek istemediğimi çünkü Valencia'ya çok şey borçlu olduğumu söyledim. Yapabileceğim bir şey yok." İkisini de mahkum edin, eğer öyle düşünmüyorlarsa karar onlarındır." Soler, şunları ekledi: "Yöneticilerim ve ben, kulüple konuşup hem sözleşme süresi hem de ekonomi için şartlar arama stratejisini benimsedik. 25'ten 33'e, 34'ten 35'e kadar tüm hayatım boyunca kendimi Valencia'ya bağladım. Pazarın sonunda o PSG fırsatı geldi ve anlaştık ve ben ayrıldım.

PSG orta saha oyuncusu Carlos Soler, eski kulübü Valencia'yı hedef aldı. Aksini düşündüm ve kulüp asla istediğim şeye yaklaşmadı.

PSG orta saha oyuncusu Soler: Uzun vadeli bir Valencia sözleşmesi istiyordum ama onlar… "Ama kulübün bir felsefesi var ve X yıldan uzun sözleşmeler istemiyor. Bu yüzden hem Layhoon'a (Chan, başkan) hem de (teknik direktör Rino) Gattuso'ya haber verdim..

j Nerede ve ne şekilde kullanılacağıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1xbet

Bir cevap yazın