1xbet

Selin Şekerci kimdir?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

1xbet

Annesinin ısrarı ve yardımıyla tiyatro kursuna gitti. Babası Arap, annesi Azeri'dir. İlk olarak İzmir'de özel bir tiyatroda çocuk oyunlarında oynadı. Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 yılında İzmir Karşıyaka'da doğdu. Annesi ve babası o 5 yaşındayken boşandı. İlk, orta ve liseyi İzmir'de okudu. Ardından İzmir Devlet Tiyatrosu'nda rol aldı. 8 yaşına kadar bale eğitimi aldı.

Ayrıca Selin Şekerci, Tariş Zeytinyağı, Turkcell Cellocan ve Panda reklamlarında rol aldı. 2006 yılında 18 yaşında iken İstanbul'a gelerek dizi ve reklam filmlerinde oyunculuğa başlamıştır. Magic Key ajansına bağlı olan Selin Şekerci 1.68 metre boyunda ve 57 kilodur.

2007 yılında Kavak Yelleri dizisinde birkaç bölümde rol aldı. 2006 yılında Sağırlar Odası dizisinde rol aldı. Selin Şekerci 2008 yılında Melekler Korusun adlı dizide Özge Özpirinçci, Rojda Demirer, Hümeyra, Avni Yalçın ile birlikte rol almıştır.

1969'da Necati Cumalı'nın yazdığı aynı adlı hikâyeden uyarlanan, 2011'de Şerif Gören'in yönettiği Ayça Bingöl, Hazal Kaya ve Fırat Çelik'le birlikte rol aldı.

1xbet

2012 yılında Mert Öner ile birlikte TRT Okul için "Ben Yaparı" adlı bir program yaptılar. Aynı yıl Benim İçin Üzülme dizisinde rol almıştır.

2014 yılında başrollerini Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Furkan Andıç, Fırat Albayram'ın paylaştığı Kaçak Gelinler dizisinde rol aldı.

2013'ü 2014'e bağlayan yılbaşı gecesi 'O Ses Türkiye' Yılbaşı Özel programında 'İyi Hissediyorum' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine katıldı.

Selin Şekerci, 2015 yılında "Acı Aşk" dizisinde Sezgi Sena Akay, Seçkin Özdemir, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal ve Erkan Can ile rol almıştır. 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştır. En son 2018 yılında TV8'de yayınlanan Kızım dizisinde rol almıştır.

Bir cevap yazın