1xbet

Sihirli Kız Arkadaşlarım V2.0.7 APK İndir (Ücretsiz Premium Seçenekler) 2023

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

10 Things You Didn't Know About Luka DoncicAna Sayfa Macera OyunlarıOyun – My Magical Girlfriends

1xbet

Sihirli Kız Arkadaşlarım v2.0.7 APK İndir (Ücretsiz Premium Seçenekler) 2022

My Magical Girlfriend: Anime Dating Sim büyüleyici aşk maceralarının simülasyon oyunudur. Akıllı seçimlerinizle hikayenin sonuna karar verecek olan siz olacaksınız.

Ayrıca oyunun oynanışı oldukça basit ve oyuncuları sıkmıyor. Yaptığınız seçimler ile bölümü tamamlayacak ve harika işler yapacaksınız. Oyun, sevimli chibi grafiklerine ve oyuncuları etkileyen çeşitli bir karakter sistemine sahiptir. Romantik aşk hikayeleriyle ilgili bu simülasyon oyunu, oyunculara heyecan verici deneyimler sunuyor. Eğer bir anime aşığıysanız, My Magical Girlfriend: Anime Dating Sim tam size göre.

Bu yüzden bu kızı takip etmeye ve onda gerçekten sihir olduğunu öğrenmeye karar verdin. Bir gün, üniversiteye giderken, bir kızdan gizemli, parlayan bir aura görüyorsun.

1xbet

HİKAYE OYUNCULARI ÇEKİYOR

Başkalarının aurasını görebilmenin garip gücüne sahip bir karakter olacaksınız.

Size adının Elise olduğunu söyledi ve siz yavaş yavaş onun sırrını keşfettiniz, bu yüzden kalıp ona yardım etmeye karar verdiniz. Sihir okulu ödevinde ona yardım edecek ve iki tanıdığıyla büyülü bir dünyaya gireceksiniz. Sonra kendinizi Elise ve rakipleri arasındaki savaşa kaptırırsınız.

FAVORİ KARAKTERLERİNİZLE ETKİLEŞİM YAPIN

Birçok farklı seçeneğiniz olacak ve her karakterin hikayesine devam edeceksiniz. Doğru kararı vermek için oyunun her içeriğini dikkatlice okumalısınız çünkü bu oyun ana olay örgüsüne dayanmaktadır. Oyunda üç ana karakter var: Elise, Effie ve Charlotte.

Ancak keskin kişiliği ile her şeyi en iyi şekilde yapabilir. Charlotte, Elise'in tanıdık ve neşeli kişisidir. Özellikle Charlotte, insanları güldürme ve insanları daha sosyal hale getirme yeteneğine sahiptir. İçinde Elise bir mükemmeliyetçidir ve başkalarının yardımı olmadan her şeyi kendi başına halletmek ister. Effie ise utangaç bir kızdır ve önceki sahibi tarafından kötü muamele görmüştür. İlk başta sana sert davranacak ve sana "aptal" diye bağıracak. Elise, Effie'yi buldu ve mistik büyüsünde ona yardım etti. Sonuç olarak, Effie etrafındakilere olan güvenini kaybetmiştir. Kalbini açmanın bir yolunu bulmalısın.

En sevdiğiniz karakterlerle etkileşim kurun: kendi seçimlerinizi yapın, karakterler için alışveriş yapın… Her karakter için seçim: her karakterin kendi heyecan verici hikayesi olacak. Sevimli anime görüntüleri ile güzel grafikler.

1xbet

ANA ÖZELLİKLER

Eşsiz anime vuruşlarına sahip renkli bir dünya, oyuncuları fantastik hikayelere sürüklüyor. Basit oyun ve ilgi çekici hikaye.

Sihirli Kız Arkadaşlarımı İndirin

Artık My Magical Girlfriends'i ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

ProducerGenius Studio Japan Inc.'den

nargile

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

#11.#

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Kontra Kamera

Tjk Mobil

Büyük Mafya

karaoke

kısa mesaj

Acımasız RuhPG

Yorumlar

cevabı iptal et

Bir cevap yazın