Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Spin Slot Kahramanları

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Her seferinde birkaç makara yerleştirilir ve her biri 5'e 2 makara içerir! Çağrıldığında, makaralarda keyfi olarak buzlu olacak ve eldeki vahşi sembolleri boğacak. – Mega ekstra – 3 Heroes of Change resmine uyun ve kesinlikle hangi bonus teklif uygulamasını gerçekleştireceğinize karar verdiğiniz birincil Ace Extra'ya gireceksiniz.

Spin Slot Kahramanları

Film Gerçekleri

Kahramanları Araştırmak

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İşaretler Yollar Hediyeler

– Yığılmış harfler – kahramanları yalnızca açabilecekleri ve makaraları kazançların yanı sıra koşu ile yükleyebilecekleri için fark edin. -Wild Fire-Scorcha (kırmızımsı renkli şampiyon), makaralarınızda fantastik atışlar yapmak için koşularını kullanacak. – Ekstra Molalar – yeşilimsi şampiyon karakterleri paylaşabilir.

Cesur İçerik

Metin dolaşımı

Cevap yaz Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Kablolardaki zaferinizi ikiye katlamak için yeni yeteneğine sahiptir. Vahşi bir yangın ortaya çıkmadan önce, büyük kazançlar sağlayan benzer makaralara yayılacak. Bu vahşi semboller, hatalı bir dizi hareketin ardından veya en fazla 5 hareketin ardından koşacaktır. – Kinetix Telekinesis – bu değerli özellik, karakterleri devasa kazançlar sağlamak için kıpırdatabilecektir. Zorunlu alanlar *-Cool wilds-Glaciar ile işaretlenmiştir, kutup karakteri Glaciar, makaralarınız boyunca utanç verici wild'ları atmak için avantajlarını kullanır. – Ekstra – üç aynı karakter simgesini karşılamanız durumunda kayıt bonusunu tetikleyeceksiniz.

Bir cevap yazın