1xbet

Süper Solucan Ay Nedir ve Ne Anlama Gelmektedir?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Muhteşem solucan ay, R – https://www.dictionary.com/list/r – dolunay şeklinde görünecek olan ayın gökyüzünde daha büyük ve daha parlak görüneceği anlamına geliyor. Yüce solucan ayı ne zaman gerçekleşecek? Detaylar haberimizde: İnternette birçok vatandaşın merak ettiği gök olaylarından biri olan 'Süper Solucanlı Ay' için geri sayım başladı. Peki 2021'in en değerli gök olaylarından biri olan harika solucan ayı nedir?

1xbet

Süper solucan ayı ile ilgili detaylar şu şekilde; Gökyüzünde büyük bir görsel şov yapan üstün solucanlı ay, Türkiye'den de görülebilecek. Harika solucan ayı, gökyüzünde daha parlak ve daha büyük olarak adlandırılır. 'Süper Solucan Ayı ' olarak adlandırılan Harika Solucan Ay, yaklaşık üç gün sürecek ve çıplak gözle gözlemlenecek. Üstün solucan ayı, tipik bir dolunay manzarasına kıyasla yüzde 7 daha büyük ve yüzde 15'e kadar daha parlak olarak görülüyor.

Süper solucan ayı 28 Mart Pazar günü gerçekleşecek.
Dünyanın her yerinden görülmek için
Süper solucan ayı üç gün sürecek
#bir#

SÜPER Solucan AYI NEDİR?

1xbet

NASA yöneticileri, Ay'ın Dünya'ya yakınlığı nedeniyle bazı tanımlara göre "süper ay" olarak kabul edilebileceğini bildirdi. Muhteşem Solucan Ay'ı aslında baharın Dünya'ya gelişinin habercilerinden biri olarak kabul ediliyor.

Bir cevap yazın