1xbet

Türkiye'de Yasadışı Yayın Sorunu – Fantarium24

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Türkiye'de Yasadışı Yayın Sorunu

24 Nisan 2021 yönetici kaçak 0

1xbet

Ayrıca bu servisler içerisinde birçok farklı spor branşıyla ilgili maç yorumlarına, maç kayıtlarına, podcast'lere, haberlere ya da etkinliklere ulaşmak mümkün. Bu sayede hangi maçlar ne zaman oynanacak diye bir arama, canlı maç izle linki ya da ücretsiz canlı maç nasıl izlenir diye bir arama olmuyor. İzleyiciler maçlara her an yüksek çözünürlükte, HD kalitede, duraklamalar, kesintiler olmadan, seslerle anlaşılır şekilde ulaşabilmektedir. Seyirciye daha iyi hizmet vermekte ve sporseverlerin canlı maçları daha kaliteli bir şekilde izlemesini sağlamaktadır. Bu kanallara üye olduktan sonra istenilen maç canlı olarak izlenebilir. Bu kanallarda birçok farklı canlı maç, analiz, yorum, maç bölümü veya maç özeti sunulmaktadır.

Türkiye'de Yasadışı Yayın Sorunu

Maç severlerin aylık veya yıllık olarak abone oldukları kanallar bulunmaktadır.

#bir#

1xbet

Özellikle birçok farklı siteden canlı maç izlemek ya da periscope üzerinden sosyal medyadan canlı maç izlemek gibi yasa dışı yayınlar yapmaktadır. Böylece kullanıcıların yakalanması veya hesabın kapatılması engellenmiş olur. Bu kullanıcılar veya web siteleri fark edildiğinde derhal kapatılır veya ilgili yayın kaldırılır. İnsanların ekonomik sıkıntıları nedeniyle spor kanallarına abone olamamaları ülkemizde kaçak yayın sorunlarına neden olmaktadır. Canlı maç izlenebilecek veya illegal olarak bağlantı kurulabilecek sitelerin varlığının beIN Sports'un gelirlerinin düşmesine ve taleplerinin azalmasına neden olduğu belirtiliyor. Son zamanlarda en çok tepkiyi Nihat Özdemir verdi. Digiturk ve Ligtv.com.tr canlı maç izleme hakkına sahip olmasına rağmen insanlar çoğunlukla illegal olarak izlemeyi tercih ediyor. Sosyal medyada yapılan yayınların şifreleri maçtan hemen sonra verilir ve hemen sonra kaldırılır.

Kaçak Yayıncılar Ne Kadar Ceza Alır?

Dolayısıyla bu kanalların kullanılması da spora destek amaçlıdır. Yirmi yıldır bu spor kanallarından maddi destek alınmıştır. Spor müsabakalarının düzenlenmesi, yayın yapan kanalların oluşturduğu ücret havuzundan oluşmaktadır. Özellikle futbol maçları seyircilerin en çok takip ettiği spor türüdür.

Bir cevap yazın