Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Twitter'da Ücretli Mavi Tik Nasıl Alınır?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Ama artık herkes ücret karşılığında mavi tik alabiliyor. Aslında bu son derece basit. Musk'ın son yaptığı ise mavi tik ayrıcalığını herkese açmak oldu. En azından şimdiye kadar böyleydi. Peki nasıl ödemeli Twitter mavi tik alınır? Bilindiği üzere mavi tikler sadece belirli firmalara, platformlara ve ünlü kişilere verilmektedir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Ancak bu ücretin ABD ve Avrupa için aylık 8 dolar/Euro olduğunu söyleyebiliriz. Buradaki en önemli şey mavi tiklerin fiyatıdır. Twitter'da mavi tik için özel bir menü açılacaktır. Profilinizden ücret ödeyerek mavi tik satın alabileceksiniz. Fiyat bölgeye göre değişecektir. Ücretli Twitter mavi tik alma hakkında aklınıza takılan tüm soruları bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Twitter Mavisi Nasıl Edinilir?
Adım adım Twitter Blue satın alma süreci
Twitter VPN Mavi Tik Twitter Mavi Tik Ücretleri Ne Kadar?

Twitter Blue Türkiye için henüz mevcut değil.

Yalnızca iOS üzerinden gerçekleştirebileceğiniz Twitter Blue satın alımı, Kanada ve ABD haricinde Yeni Zelanda ve Avustralya gibi ülkelerden de satın alınabiliyor. Aşağıda bahsettiğimiz yöntem ile sadece iOS telefonlarınız ve App Store uygulama merkezi üzerinden hızlı bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Twitter Mavisi Nasıl Edinilir?

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

– 2. APP Store'dan bir VPN uygulaması indirin ve ülke konumunuz olarak Amerika (ABD/Amerika Birleşik Devletleri) olarak bir eyalet seçin.
– 4. Vpn açık APP Store Twitter'ı ülke olarak ABD olarak indirin.

Adım adım Twitter Blue satın alma süreci

– 1. iPhone veya iOS telefonunuzdan Twitter uygulamasını silin.
– 7. Twitter Blue satın alarak hesabınız artık Blue Click oldu.
– 6. APP Store bölümüne gidin ve tekrar Türkiye yaparak ödeme bilgilerinizi geri yükleyin, ödeme bilgilerinizi ekleyin, ekran görüntüsü örnekte gösterdiğimiz gibi olacaktır.
Aydan aya 98 TL olan Twitter Blue ücretini ödemeniz gerekiyor.
– 5. Twitter geldikten sonra hesabınıza giriş yapın. Twitter Blue satın alma yerine gelin ama satın almayın. Satın alma sırasında Twitter'ı kapatın ve diğer işleme geçin. Satın aldığınızda TL olarak alacaksınız.
– 3. Uygulama mağazasına girin, fotoğrafınıza tıklayın ve oradan ülkeyi ABD olarak işaretleyin, eğer adres gerekiyorsa Haritalar'da herhangi bir ABD adresini girin ve ödeme bölümünde YOK işaretleyerek devam edin.

#bir#

Twitter VPN'i Mavi Tik Alıyor

Desteklenmediğine dair bir uyarı alırsanız VPN'i açarak aynı işlemleri tekrarlamanızı öneririz. Twitter USA mavi tik alma sayılan bu yöntem sayesinde VPN kullanımı %584 arttı.

Türkiye'de ise bu işlem 100 Türk Lirası civarındadır.

Twitter, mavi tik için kullanıcılarından aylık 8 dolar ücret alıyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Twitter Mavi Tik Ücretleri Ne Kadar?

Bir cevap yazın