1xbet

Ücretsiz Bein Spor Takip Programı Ios

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Bununla birlikte, web siteleri veya programlar, kendi sayfalarında yasal olarak yayınlanmak üzere ziyaretçileri Telif hakkı şirketinin sayfalarına gönderebilir. Bu yayınları Web platformlarında veya uygulama içinden embed kodlarını alarak tekrar yayınlamak veya TV'de tekrar yayınlamak suçtur. Web siteleri ve mobil uygulamalar, maç yayınlarını kendi platformlarında yeniden yayınlama girişiminde bulunurlar, öncelikle İnternet üzerinde telif hakkı cezaları ile karşı karşıya kalırlar ve bu sayfaların arama sonuçlarından kaldırılması istenir. Bu sayede hem kullanıcılarını hem de platformlarını illegal bir soruna maruz bırakmazlar.

1xbet

izle bein sport özetleri premier lig gs lazio ozet bein sport bein sports 1 canlı izle safirbet 97 fenerbahçe karagümrük mac özeti izle bein sport fenerbahçe karagümrük big mac özeti bein sport ücretsiz bein sport apk 2021izle bein sport özet fenerbahce frÃÆâ'© quence bein sport news nilesat 2020 ÃÆËÅ"§™â↚¬Å¾Ã?

Bu yayını yapan site veya program dahilinde bu yayını izlemeye teşebbüs edenler için hukuka aykırı bir durumdur. Telif hakkı sahibi, platform dilediği zaman internette yayınlanan maç özetinin kaldırılmasını talep edebilir. MAÇ ÖZETLERİNİ İZLEMEK Maç özetlerinin yayınlanmasında bir sorun olmasa da maç özetlerinin telif hakkı ilgili maçın yayın haklarına sahip olan platforma aittir.Ancak bazı maç yayınlarının bunun dışında kaldığını söyleyebiliriz. MAÇLARI ÜCRETSİZ CANLI İZLEMEK MÜMKÜN MÜ? Daha önce yazımızda da belirttiğimiz gibi; Telif haklarıyla korunan maç yayınlarını yayın hakkı bulunan platform dışında izlemek yasal olarak mümkün değildir!

Bir cevap yazın