1xbet

Uykusuzluk Belirtileri Erken Uyanmayı İçerir10

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

1xbet

uykusuzluk hastalığı

Uyku bozuklukları

Uyku Apnesi Narkolepsi ve Hipersomni Uykusuzluk Sirkadiyen Ritim Bozukluğu Uykusuzluk Pediatrik Uyku Bozukluğu Huzursuz Bacak Sendromu Uyku Öz Değerlendirmeleri Uyku Apnesi Testi Uykusuzluk Testi Narkolezi Testi Huzursuz Bacak Testi

Bu tedavi, davranışınızı ayarlamanıza yardımcı olabilir ve onu "uykusuzluk tedavisi" haline getirebilir. Diğer "uykusuzluk tedavisi" yaklaşımları arasında gevşeme egzersizleri, yenilenme ve uyku kısıtlama tedavisi yer alır.

sadece bir randevu alın ve bitirdiniz!

Randevu Alın Uykuya dalmada güçlük – Gece uyanma – Çok erken uyanma – Gündüz yorgunluğu – Gerilim tipi baş ağrıları – Sinirlilik / depresyon / kaygı Uykusuzluk belirtileri erken uyanmayı içerir bets10, "gece uyanma" ve yorgun hissetme. Uykusuzluğa neden olan sağlık durumlarının teşhisi "uykusuzluk tedavisi"nin bir parçasıdır. c Nerede ve ne şekilde kullanılacağıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uykusuzluk devam ederse, bir "uyku uzmanı" davranış terapisi önerebilir. Birincil uykusuzluk (uykusuzluk) ve ikincil uykusuzluk (uykusuzluk) iki tür uykusuzluktur ("astım, mide ekşimesi vb. sağlık nedenlerinden dolayı uykuya dalma güçlüğü").

Bir cevap yazın