Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Vahit Karahanoğlu kimdir?

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Jeffy Plays WWE... (SO FUNNY)TV8'de yayınlandığı günden itibaren izleyicilerden büyük ilgi gören Kırmızı Oda gerçek hayattan hikayeleri ekrana taşıyor. Gülseren Budaıcıoğlu'nun Madalyonun İçinde adlı romanında anlatılan hikâyeler tek tek ekrana aktarılıyor. Bu hikayelerin en ilginçlerinden biri de Vahit Karahanoğlu'dur. Peki Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu kimdir?

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Son bölüm – puhutv.com – olan dördüncü bölümde ise Vahit Bey okuyucu karşısına çıkıyor. Binbir Gece Masalları bölümleri kitapta 4 ayrı bölümde işleniyor. Üçüncü bölümde hikaye gelişmeye başlarken Zafer'in babasına ve son olarak da iyileşme sürecine değinilmektedir. İlk bölümde Nihal ve Zafer'in çocukluğu, ikinci bölümde ise Nihal ve Zafer'in birlikteliği hikayeye derinlik kazandırıyor. Gece Masalı'nın dördüncü bölümünde Vahit Bey karşımıza çıkıyor. Vahit Bey, Zafer Bey'in babasıdır. Madalyonun İçinde kitabında binbir gece masalında Nihal ve Zafer'in hikayesi ve Vahit Karahan'ın hayatı anlatılıyor.

Vahit Bey çevresi tarafından saygı duyulan güçlü bir adamdır. Oğlu Zafer ile arasında uzun süredir devam eden bir mücadele vardır, “Kim daha güçlü? Vahit Karahanoğlu gerçekte kimdir sorusuna cevap bulmak için Vahit Bey ile oğlu Zafer arasındaki ilişkiyi anlamak gerekir. " Oğlu, kendisini her zaman babasına benzetmiş ve bir üstünlük mücadelesine girmiştir.

Bu evlilikten önce bir Alman aşığı vardır; ancak aile baskıları nedeniyle istediği evliliği gerçekleştiremez. Zafer Bey, Almanya'da okurken kaderin bir cilvesi olarak Alman bir kıza aşık olur. Vahit Bey, Zafer'in annesiyle gönülsüzce evlenmek zorunda kalmıştır. Bu olay sonucunda Vahit Bey ile Zafer Bey ayrılır. Babasının baskısı yüzünden sevgilisinden ayrılmak zorunda kalır.

Babasının bu hareketi onu derinden etkiler. Uzun bir aradan sonra Zafer, babasının bir oteli Alman sevgilisine bıraktığını öğrenir. O da babasına ait bir günlük bulur ve günlükte saklanan sırları öğrenmeye başlar.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu kimdir sorusunun cevabı hem kitapta hem de ekranda. Kitabın gece masalı bölümünde Zafer'in öyküsünün yanı sıra Vahit Karahan'ın öyküsü de anlatılıyor. Dördüncü bölümde Nihal ile Zafer'in ve ardından Vahit Bey'in ilişkisi karmaşık bir hal alır. Hikayedeki sırlar her bölümde okuyucuya açıklanmaktadır.

Bir cevap yazın