1xbet

VİNCENT ABOOBAKAR HABERLERİ

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Les chroniqueurs jouent leur salaire au casino !Arap takımındaki 2 milyon 250 bin Euro'luk yarı vadeli alacağın tamamını alması için Al Nassr üzerinde büyük baskı kuran Aboubakar'ın birkaç gün içinde istediğini alması bekleniyor. Süreci hızlandırmak için yönetim, başarılı oyuncuyla 2,6 milyon Euro'dan 2,5 yıllık sözlü anlaşmaya ek olarak 250 bin Euro daha ödemeyi teklif ediyor ve her şey beklendiği gibi giderse Aboubakar'ı İstanbul'a getirmek istiyor. gelecek hafta. Weghorst'un bonservisini elinde bulunduran Burnley, erken fesih nedeniyle Beşiktaş'a 2 milyon 825 bin Euro ödeyecek.

1xbet

VİNCENT ABOOBAKAR HABERLERİ

Kamerunlu forvet oyuncusu Vincent Aboubakar, Beşiktaş'ta Al Nassr'dan ayrılmak için son saatleri sayarken; Weghorst gazisi, Burnley ile olan geçici transfer sözleşmesinin karşılıklı anlaşma ile feshedildiğini KAP'a bildirdi.

Dün Al-Nassr yetkilileriyle bir kez daha menajeri ile soluğu alan Aboubakar'ın, çıkış sürecini hızlandırmak adına alacaklarının bir kısmını bırakma konusunda anlaşmaya vardığı bildirildi. Transferin tamamlanması için Al-Nassr'dan 2 milyon 250 bin Euro tahsil etmesi ve ardından sözleşmesini feshetmesi beklenen Aboubakar, bu konuda Arap kulübü üzerindeki baskısını sürdürüyor. Tarafların yollarını ayırması an meselesiyken, fesih resmiyet kazandıktan sonra yönetim özel uçağı Riyad'a gönderecek ve oyuncuyu birkaç saat içinde İstanbul'a getirecek. El-Nassr'dan ne kadar para aldığı artık ortada. Her şey oyunla ilgili, bu ücretler performansıyla ilgili. O yüzden güveniyoruz tabii ki."Anlaştık, aslında Nasr'la sorununu çözdüğünde gelmesini bekliyoruz." Bayrak, "Sona yaklaştık diyebilirim. Bizden sonra ne kadar para transfer edildiği ortada. Aboubakar'ın Beşiktaş'ta daha önce önemli işlere imza attığını belirten Bayrak, "Beşiktaş'a verdiği hizmet ortada. Yıllık 2.5 milyon Euro'ya 2,5 artı 1 yıl anlaşma sağlanan yıldız isim, yarı vade için 1.5 milyon. Euro'yu kabul etti. Al Nassr ile sorunu var. Beşiktaş Kulübü Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak, dün Ankara'da bir dernek organizasyonunun ardından transferle ilgili basına açıklama yaptı. Vincent Abubakar.

Vincent Aboubakar'ın uçağının havalimanına inmesinin ardından Kamerunlu yıldız vize işlemleri nedeniyle uzun süre beklemek zorunda kaldı. Saat 05.30'da havalimanından ayrılan Vincent Aboubakar, kendisini bekleyen Beşiktaş taraftarlarını selamladı. Taraftarlara imza atan forvet daha sonra otomobiliyle Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nden ayrıldı. Beşiktaş, Kamerunlu futbolcu Vincent Aboubakar'ın transfer sürecinin tamamlandığını KAP'a bildirdi. Aboubakar, Beşiktaş'ın Kayserispor maçı için kamp kadrosuna dahil edildi.

Beşiktaş, profesyonel futbolcu Vincent Aboubakar'ın transfer sürecinin tamamlandığını KAP'a bildirdi. Oyuncuya 2022-2023 sezonu için net 1.140.000 Euro imza ücreti ve net 1.555.000 Euro, kalan sezonlar için sezon başına maksimum net garanti ücreti olan 3.110.000 Euro ödenecek. Süreye ve müsabaka türüne bağlı olarak maç başına 12.000 Euro oyun ücreti. Beşiktaş Futbol Yatırımları San. ve Tic. A.Ş.'den yapılan açıklamaKAP'a yapılan açıklama şu şekilde: "Profesyonel futbolcu Vincent Pate Aboubakar'ın transferi için oyuncuyla 21 Ocak 2023 tarihinden 2023 yılı sonuna kadar geçerli olmak üzere iki buçuk yıl artı bir yıl opsiyonlu sözleşme imzalandı. 2024-2025 sezonunda Beşiktaş, Aboubakar ile 2.5+1 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

1xbet

Beşiktaş'a gelmek bir onurdur. Şampiyonluk için oynamak benim için çok önemli. Aboubakar, "Beni üçüncü kez buraya getiren başkanımıza, menajerime, teknik direktörüme, takım arkadaşlarıma ve taraftarlarıma teşekkür ediyorum. Takımda kazanma ruhu var. İnanacağız ve çalışacağız. Yani her şey yolunda." mümkün." Kazanmaya devam edeceğiz. Zor bir lig. Beşiktaş'ın hak ettiği yer her zaman zirvelerdir, şampiyonluklardır. Beşiktaş formasıyla 3. dönemine Kayserispor maçıyla başlayan Vincent Aboubakar, 20 dakika görev yaptığı mücadelenin ardından camiaya umut oldu. Kamerunlu yıldız, "Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek. İnanacağız. Her şey mümkün" dedi. Yapacak çok işimiz var. Kamerunlu golcü, "Beşiktaş her zaman şampiyonlukları hak ediyor. Buradaki herkesi tanıyorum. Beşiktaş benim ailem. Buraya katkı vermeye geldim.

Bir cevap yazın